NÁKUPČÍ

Obor: Nákup
Lokalita: Emila Škody 2922/1, 301 00 Plzeň-Jižní Předměstí
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 12. 4. 2021

Stále rozšiřujeme svůj potenciál a rozvíjíme se. Pojď růst spolu s námi!

Škoda Group je výrazný hráč na evropském dopravním trhu. Na svých pobočkách v ČR i v zahraničí vyvíjíme a vyrábíme vozidla, dopravní systémy a chytré technologie. Veřejnou dopravu chápeme jako dynamické odvětví s velkým prostorem pro modernizaci, uplatnění nejmodernějších technologií a progresivních designových řešení. Stabilní zázemí velké značky a ekonomický růst využíváme k rozvoji oblastí, které považujeme za klíčové, tedy do výzkumu a vývoje. Do nich každoročně investujeme částku přesahující miliardu korun.

Popis pozice

ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

NÁKUPČÍ

Pracujete už nějakou dobu v nákupu a chtěl/a byste se posunout dál?
Dokážete si poradit se spoustou dat a smysluplně zpracovat výstup z nich?
Chcete být ten nebo ta, kdo bude motorem týmu?
Máte chuť neustále rozšiřovat své odborné znalosti a zkušenosti a tyto informace pak předávat dál?
Pak věříme, že budete ten správný kolega do oddělení Nákupu!

Co hledáme

CO BUDETE DĚLAT?

Zastřešovat kompletní nákup dané komodity pro výrobu.

Řídit objednávání, vyjednávat termíny dodávek, řešit kvalitativní problémy dodávek.
Samostatně komunikovat s dodavateli a napříč firmou.
Spolupracovat se strategickým nákupem na výběrových řízeních.

CO MUSÍTE MÍT?

Nadšení do práce a vytrvalost.

Samostatné a logické uvažování.
Zvládání stresových situací.
Ochota učit se a touha zlepšovat se a růst.
Schopnost domluvit se anglicky, případně dalším cizím jazykem.
Uživatelské znalosti MS office - především Excel na výborné úrovni.
Technické vzdělání nebo alespoň znalost čtení technických výkresů.
Zbožíznalství v oblasti dodávek do železničního průmyslu případně zkušenosti z výroby budou velkou výhodou.

Co nabízíme

JAKÉ DALŠÍ BENEFITY VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

- flexibilní pracovní dobu

- 5 týdnů dovolené

- 2 sickdays

- příspěvky na různá pojištění

- pokud budete chtít, naučíme Vás cizí jazyky

- máme vlastní kantýnu, kde se celkem dobře najíte za velmi zvýhodněnou cenu

- příspěvek na volnočasové aktivity / multisport karta

- lístky na hokej/fotbal, sportovní a společenské akce...