SPECIALISTA ELEKTRO ZKUŠEBNY

Obor: Elektrotechnika
Lokalita: Emila Škody 2922/1, 301 00 Plzeň-Jižní Předměstí
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 12. 4. 2021

Stále rozšiřujeme svůj potenciál a rozvíjíme se. Pojď růst spolu s námi!

Škoda Group je výrazný hráč na evropském dopravním trhu. Na svých pobočkách v ČR i v zahraničí vyvíjíme a vyrábíme vozidla, dopravní systémy a chytré technologie. Veřejnou dopravu chápeme jako dynamické odvětví s velkým prostorem pro modernizaci, uplatnění nejmodernějších technologií a progresivních designových řešení. Stabilní zázemí velké značky a ekonomický růst využíváme k rozvoji oblastí, které považujeme za klíčové, tedy do výzkumu a vývoje. Do nich každoročně investujeme částku přesahující miliardu korun.

Popis pozice

ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Chtěli byste se podílet na zkoušení kolejových kolejových vozidel?
Odvětví elektro je vaší doménou?
Máte zkušenosti v rámci oživování a odzkušování, nebo by Vás to bavilo?
Chtěli byste samostatně vytvářet zkušební plány?
Nevadí Vám cestování?
Napište mi a pojďte s námi pracovat na projektech kolejových vozidel.

Co hledáme

CO BUDETE DĚLAT:

- Budete samostatně vypracovávat zkušební plány a programy
- Budete po odborné stránce řídit skupinu montérů, kteří provádějí vlastní zkoušení
- Budete řešit závady, nedostatky a podávat reklamace
- Budete se snažit o nápravu a opravy zjištěných závad

CO POTŘEBUJETE:

- VŠ/SŠ v oboru elektro, vhodné i pro šikovného absolventa
- Pokud budete mít praxi je to výhoda
- Znalost vyhl. 50/78 Sb.
- Komunikativní němčinu - velká výhoda
- Znalost anglického jazyka
- Řidičský průkaz
- Ochotu cestovat
- Flexibilitu

Co nabízíme

CO VÁM NABÍDNEME KROMĚ PENĚZ:

- 5 týdnů dovolené

- 2 sickdays

- Příspěvky na různá pojištění (1300 Kč/měsíčně penzijko, pojistka odpovědnosti)

- Rozvojové vzdělávání (pravidelné školení - vyhláška 50)

- Jazykové kurzy

- Máme vlastní kantýnu, za velmi zvýhodněnou cenu

- Cafeterie Škoda Benefity + 4 800 Kč ročně pro volný čas a kulturu

- Lístky na hokej/fotbal, sportovní a společenské akce

- Zajímavé pracovní prostředí a skvělé kolegy k tomu!