INŽENÝR TECHNICKÉ PODPORY NABÍDEK

Obor: Strojírenství
Lokalita: Plzeň-Jižní Předměstí, Praha-Stodůlky
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 12. 4. 2021

Stále rozšiřujeme svůj potenciál a rozvíjíme se. Pojď růst spolu s námi!

Škoda Group je výrazný hráč na evropském dopravním trhu. Na svých pobočkách v ČR i v zahraničí vyvíjíme a vyrábíme vozidla, dopravní systémy a chytré technologie. Veřejnou dopravu chápeme jako dynamické odvětví s velkým prostorem pro modernizaci, uplatnění nejmodernějších technologií a progresivních designových řešení. Stabilní zázemí velké značky a ekonomický růst využíváme k rozvoji oblastí, které považujeme za klíčové, tedy do výzkumu a vývoje. Do nich každoročně investujeme částku přesahující miliardu korun.

Popis pozice

ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Máte zkušenosti v oblasti nabídkového inženýrství?
Setkal jste se někdy s projektováním nebo konstruováním kolejových vozidel?
Máte dobré komunikační schopnosti a chuť pracovat v internacionálním teamu?

Do našeho týmu technické podpory nabídek hledáme nové kolegy na pozici inženýra požadavků.
Na této pozici byste se mohl starat o nabídkové a realizační projekty v oblasti kolejových vozidel.
Hledáme také kolegy juniory, tak neváhejte napsat!

Co hledáme

ODPOVĚDNOSTI:

• technická analýza a zpracování kompletní technické zadávací dokumentace k nabídkám na tramvaje a/nebo příměstské vlaky/metra
• technická projektová koordinace nabídkových činností za dodržení daného časového rámce
• účast na vývoji produktových rodin
• technické posouzení a komentování nabídkových specifikací (Clause-by-Clause)
• vypracování technických řešení (včetně studií proveditelnosti), tvorba a/nebo vyhodnocení výpočtů jednotlivých skupin
• tvorba technické nabídkové dokumentace
• technická jednání se zákazníkem a dodavateli
• podpora a úzká spolupráce s obchodním oddělením

KVALIFIKACE:

• bakalářský nebo magisterský titul v oboru strojírenství, elektrotechnika, mechatronika, nebo podobné
• znalost kolejových vozidel nebo (pod-) systémů výhodou
• silná orientace na řešení a tah na branku
• schopnosti plánování, týmové práce a řešení problémů
• vynikající komunikační, písemné, ústní a prezentační schopnosti
• flexibilita a schopnost přizpůsobit se dynamickému obchodnímu prostředí
• znalost nástrojů specifických pro dané pracovní místo (MS Office, Requirements Management Tools, Project Management Tools) výhodou
• základní znalosti CAD systémů především Catia výhodou
• chuť pracovat v internacionálním teamu
• flexibilita umožňující krátkodobé služební cesty
• čeština a angličtina na komunikativní úrovni, další jazyky jsou výhodou

Co nabízíme

CO VÁM NABÍDNEME KROMĚ PENĚZ:

- flexibilní pracovní dobu

- 5 týdnů dovolené

- příspěvky na různá pojištění

- pokud budete chtít, naučíme Vás cizí jazyky

- máme vlastní kantýnu, kde se celkem dobře najíte za velmi zvýhodněnou cenu

- Edenredkartu / multisportkartu

lístky na hokej/fotbal, zvýhodněné ceny do Techmánie, sportovní a společenské akce...