TRAINEE

Obor: Strojírenství
Lokalita: Plzeň, Praha, Ostrava, Šumperk, Zlín
Druh úvazku: Trainee program
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 12. 4. 2021

Stále rozšiřujeme svůj potenciál a rozvíjíme se. Pojď růst spolu s námi!

Škoda Group je výrazný hráč na evropském dopravním trhu. Na svých pobočkách v ČR i v zahraničí vyvíjíme a vyrábíme vozidla, dopravní systémy a chytré technologie. Veřejnou dopravu chápeme jako dynamické odvětví s velkým prostorem pro modernizaci, uplatnění nejmodernějších technologií a progresivních designových řešení. Stabilní zázemí velké značky a ekonomický růst využíváme k rozvoji oblastí, které považujeme za klíčové, tedy do výzkumu a vývoje. Do nich každoročně investujeme částku přesahující miliardu korun.

Popis pozice

ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

TRAINEE

Skupina Škoda Transportation nabízí volná místa do Trainee programu, kde můžeš nastartovat svou kariéru!
Hledáš smysluplné využití svého volného času při studiu a chceš se posunout dopředu?
Aktuálně obsazujeme trainee programy v Plzni, Praze, Ostravě, Šumperku a Zlíně. Pošli nám svůj životopis.
Ze všech došlých reakcí do 30. 4. 2021 vybereme náhodně 3 uchazeče, kterým zašleme balíček plný dárků s logem ŠKODA.

Studenty technických oborů, ideálně fakulty elektrotechnické nebo strojní
Studenty, kteří ukončili alespoň 1. ročník studia
Studenty, kteří mají každý týden cca 20 hodin volného času
Studenty, kteří mají zájem se vzdělávat a rozvíjet nad rámec svého běžného studia
Studenty, kteří chtějí rozjet svou kariéru ve stabilní české společnosti s mezinárodním přesahem

JAK PROBÍHÁ TRAINEE PROGRAM:

Úplně na začátku se setkáš s personalistou a se zástupcem z technického úseku
Společně si popovídáte o tvém studiu a o plánech do budoucna
Vytipujete oddělení, které ti bude nejvíc sedět a stane se tvou základnou
Čeká tě kolečko po společnosti a zaškolení
Pokud k nám nastoupíš včas, můžeš si u nás zpracovat diplomovou práci
Pokud se ti u nás bude líbit, nabídneme ti po absolvování studia práci na HPP

Co nabízíme

CENNÉ ZKUŠENOSTI

DPČ a hodinovou mzdu

Až čtyři jednorázové finanční odměny:

1. odměnu za zaškolení

2. odměnu za dokončení studia a tedy i Trainee programu

3. odměnu za úspěšném obhájení škodovácké diplomové práce

4. odměnu při nástupu na HPP

Zapojíme tě do akce a to nejen v práci, ale i při volnočasových aktivitách

Jsme sportovci – zaplatíme ti startovné Do práce na kole a na Škoda FIT půlmaraton