SERVISNÍ TECHNIK - S CESTOVÁNÍM ZA TROLEJBUSY

Obor: Elektrotechnika
Lokalita: Průmyslová 610/2a, 301 00 Plzeň-Doudlevce
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 12. 4. 2021

Stále rozšiřujeme svůj potenciál a rozvíjíme se. Pojď růst spolu s námi!

Škoda Group je výrazný hráč na evropském dopravním trhu. Na svých pobočkách v ČR i v zahraničí vyvíjíme a vyrábíme vozidla, dopravní systémy a chytré technologie. Veřejnou dopravu chápeme jako dynamické odvětví s velkým prostorem pro modernizaci, uplatnění nejmodernějších technologií a progresivních designových řešení. Stabilní zázemí velké značky a ekonomický růst využíváme k rozvoji oblastí, které považujeme za klíčové, tedy do výzkumu a vývoje. Do nich každoročně investujeme částku přesahující miliardu korun.

Popis pozice

Společnost Škoda Electric patřící do skupiny Škoda Transportation je zkušeným výrobcem trakčních motorů a pohonů pro drážní vozidla a zároveň je finálním výrobcem trolejbusů a elektrobusů.
Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Staňte se součástí party servisních techniků.
Pozice může být zajímavá i pro absolventy VŠ, kteří nechtějí sedět u počítače, chtějí poznat kus světa a využít teoretické znalosti v praxi.
Hodně času strávíte na cestách ve služebním voze. Hledáme aktivního řidiče.
K výkonu práce potřebujete Vyhlášku 50, která může být i propadlá.

Co hledáme

NÁPLŇ PRÁCE

Servisní zásahy na trolejbusech a tramvajích
Přímá komunikace se zákazníkem
Účast na servisních výjezdech v ČR i zahraničí
Vyřizování agendy spojené se reklamačním řízením
Analýza příčiny reklamace
Úzká spolupráce s útvary vývoje, řízení jakosti, projektového řízení, výroby a nákupu

POŽADUJEME:

Vzdělání SŠ elektro (strojní s možností dodělat si Vyhlášku 50)
Angličtinu na takové úrovni, abyste se domluvil/a se zákazníky nebo například v hotelu / půjčovně aut
Ochotu vycestovat do zahraniční
Řidičský průkaz - musíte být aktivní řidič
Možnost flexibilní pracovní doby
Organizační schopnosti, systematičnost, preciznost
Odolnost vůči stresu
Zájem vzdělávat se v oboru

Co nabízíme

NABÍZÍME:

Zaučení zkušenými kolegy ve společnosti a později u zákazníků

Finanční ohodnocení dle vašcih zkušeností, navýšení mzdy po zapracování, na dlouhodobých služebních cestách kapesné

5 týdnů dovolené + 2 dny Sick Days

Dotované firemní stravování / stravenky

Zvýhodněné individuální jazykové kurzy

Příspěvek na penzijní připojištění 1300 Kč měsíčně

Cafeterie Škoda Benefity – 4 800 Kč ročně pro volný čas a kulturu

Volné vstupenky na sportovní a kulturní akce, firemní teambuildingové akce, očkování proti chřipce