JUNIOR SW ENGINEER (TRAINEE PROGRAM)

Obor: IT
Lokalita: Plzeň-Jižní Předměstí, Ostrava, Praha, Zlín
Druh úvazku: Trainee program
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 12. 4. 2021

Stále rozšiřujeme svůj potenciál a rozvíjíme se. Pojď růst spolu s námi!

Škoda Group je výrazný hráč na evropském dopravním trhu. Na svých pobočkách v ČR i v zahraničí vyvíjíme a vyrábíme vozidla, dopravní systémy a chytré technologie. Veřejnou dopravu chápeme jako dynamické odvětví s velkým prostorem pro modernizaci, uplatnění nejmodernějších technologií a progresivních designových řešení. Stabilní zázemí velké značky a ekonomický růst využíváme k rozvoji oblastí, které považujeme za klíčové, tedy do výzkumu a vývoje. Do nich každoročně investujeme částku přesahující miliardu korun.

Popis pozice

ŠKODA DIGITAL s.r.o. je moderní nezávislé vývojové centrum v oblasti digitalizace a SMART technologií pro vozidla skupiny ŠKODA TRANSPORTATION.
Úlohou firmy je zajištění nezávislosti skupiny ŠKODA TRANSPORTATION v oblasti vývoje, výroby a servisu TCMS (Train Control and Management System), diagnostických a multimediálních systémů.

Jsi IT mozek?
Baví tě vyvíjet software?
Chceš se podílet na projektech, které byly ještě před pár lety sci-fi?
Pojď se s námi podílet na digitalizaci, automatizaci a technologické inovaci prostředků hromadné dopravy!

Studenta či absolventa oboru informačních technologií, který:
- se zajímá o vývoj SW pro embedded zařízení
- chce pracovat s nejmodernějšími vývojovými nástroji a učit se od zkušených odborníků
- má zájem podílet se na projektech, které mají smysl, společenský dopad a hmatatelný výsledek
- chce otestovat své znalosti, schopnosti a potenciál
- hledá dostatečně velký prostor pro realizaci svých nápadů a získat příležitost růst a odborně se rozvíjet

KOHO HLEDÁME?

Hledáme kandidáty, kteří mají:
Znalost C / C++ a určitou zkušenost s vývojem aplikací v tomto prostředí
Zkušenost a zájem o vývoj SW pro OS Linux a Linux síťového stacku
Zájem o průmyslové komunikační sítě

Co nabízíme

DETAILY PRACOVNÍHO ÚVAZKU:

Práce na HPP/DPP/DPČ či částečný úvazek, vše je na domluvě

Pracoviště v Ostravě, Praze, Zlíně či Plzeň

Zaujala Tě naše nabídka spolupráce? Dej nám o sobě vědět. Řekneme Ti o nás, o naší práci a podmínkách spolupráce cokoli Tě bude zajímat.