Administrativní podpora

Obor: Administrativa

Délka úvazku: Plný úvazek

Lokalita: Brno

Máš zájem o zahraniční stáž a nevíš jak na to? Chceš poznat nové fajn lidi a spolu s nimi organizovat akce podporující studenty? Přidej se k nám. IAESTE LC Brno je tu pro Tebe.

Jsme mezinárodní organizace s více jak šedesátiletou tradicí. Působíme v 86 zemích světa . Naším hlavním posláním je zajišťování zahraničních praxí pro studenty technických vysokých škol. Celosvětově tak IAESTE přispívá k rozvoji odborných znalostí studentů, k porozumění mezi národy i k odstranění rozdílů v technické vyspělosti jednotlivých zemí. Pomáháme studentům k úspěšné cestě za kariérou a letním výměnným stážím do zahraničních firem.

Popis pozice

Hledáme IŤáka, který dokáže najít páčku na kopírce, která tam není.

Co požadujeme

Gabče hlási kopírka chybu o neexistující páčce kvůli které nedokáže tisknout. Potřebujeme najít páčku a hledáme správního člověka k tomu!

Co nabízíme

Vždy tě pozveme v správný čas!

Benefity