SW TESTER

Obor: IT
Lokalita: Hornopolní 3322/34, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 12. 4. 2021

Stále rozšiřujeme svůj potenciál a rozvíjíme se. Pojď růst spolu s námi!

Škoda Group je výrazný hráč na evropském dopravním trhu. Na svých pobočkách v ČR i v zahraničí vyvíjíme a vyrábíme vozidla, dopravní systémy a chytré technologie. Veřejnou dopravu chápeme jako dynamické odvětví s velkým prostorem pro modernizaci, uplatnění nejmodernějších technologií a progresivních designových řešení. Stabilní zázemí velké značky a ekonomický růst využíváme k rozvoji oblastí, které považujeme za klíčové, tedy do výzkumu a vývoje. Do nich každoročně investujeme částku přesahující miliardu korun.

Popis pozice

ŠKODA DIGITAL s.r.o. je moderní nezávislé vývojové centrum v oblasti digitalizace a SMART technologií pro vozidla skupiny ŠKODA TRANSPORTATION.
Úlohou firmy je zajištění nezávislosti skupiny ŠKODA TRANSPORTATION v oblasti vývoje, výroby a servisu TCMS (Train Control and Management System), diagnostických a multimediálních systémů.

SW TESTER

Už máte nějaké zkušenosti s testováním SW za sebou a tahle práce Vás prostě baví?
Jste analytický typ, který si jde samostatně a vytrvale za řešením problému?
Dokážete dodržovat termíny?
Umíte pracovat v týmu, sdílet myšlenky a nadšení pro věc?
Pak věříme, že budete ten správný kolega, který doplní náš testerský tým!

Co hledáme

CO BUDETE DĚLAT?

Budete se podílet na zajímavých a dlouhodobých projektech v oblasti řídících systémů kolejového vozidla.
Budete testovat SW jednotlivých podsystémů.
Budete vytvářet technickou dokumentaci spojenou s procesem testování.
Budete pracovat v týmu odborníků, kteří Vám poradí a pomohou.

CO MUSÍTE MÍT?

Nejlépe technické vysokoškolské vzdělání elektro směru.
AJ min. na úrovni čtení technické dokumentace a návodů.
Pracovní zkušenosti z oblasti testování systémů velkou výhodou.
Přehled v oblasti průmyslových komunikačních sběrnic a sítí.
Všeobecné znalosti z oblasti IT technologií.
Řidičský průkaz sk. B.
Dobrá znalost MS Office, případně znalosti v oblasti programování výhodou.