PROGRAMÁTOR/KA INFORMAČNÍCH/DATABÁZOVÝCH SYSTÉMŮ

Obor: IT
Lokalita: 1. máje 3176/102, 703 00 Ostrava-Moravská Ostrava
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 12. 4. 2021

Stále rozšiřujeme svůj potenciál a rozvíjíme se. Pojď růst spolu s námi!

Škoda Group je výrazný hráč na evropském dopravním trhu. Na svých pobočkách v ČR i v zahraničí vyvíjíme a vyrábíme vozidla, dopravní systémy a chytré technologie. Veřejnou dopravu chápeme jako dynamické odvětví s velkým prostorem pro modernizaci, uplatnění nejmodernějších technologií a progresivních designových řešení. Stabilní zázemí velké značky a ekonomický růst využíváme k rozvoji oblastí, které považujeme za klíčové, tedy do výzkumu a vývoje. Do nich každoročně investujeme částku přesahující miliardu korun.

Popis pozice

ŠKODA DIGITAL s.r.o. je moderní nezávislé vývojové centrum v oblasti digitalizace a SMART technologií pro vozidla skupiny ŠKODA TRANSPORTATION.
Úlohou firmy je zajištění nezávislosti skupiny ŠKODA TRANSPORTATION v oblasti vývoje, výroby a servisu TCMS (Train Control and Management System), diagnostických a multimediálních systémů.

Máte zkušenosti s vývojem backendových nebo frontendových aplikací v C#?
Máte chuť se pustit do něčeho nového a zajímavého?
Napište nám!

Co hledáme

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

Budete vytvářet backendové a frontendové aplikace ke konkrétnímu nasazení
Budete udržovat generický SW systému backendových, frontendových aplikací

CO POTŘEBUJETE?

- Vysokoškolské vzdělání nejlépe informatika a podobné obory
- Praxi v programování backendových systémů v jazyce C#
- Výhodou jsou zkušenosti s:
- .NET Core 3.1 a/nebo .NET 5
- NoSQL databáze
- Entity Framework Core
- Multivláknové programování
- Programováním pod OS Linux

Co nabízíme

CO VÁM NABÍDNEME KROMĚ PENĚZ:

- flexibilní pracovní dobu

- 5 týdnů dovolené

- příspěvky na různá pojištění

- pokud budete chtít naučíme Vás cizí jazyky

- máme vlastní kantýnu, kde se celkem dobře najíte za velmi zvýhodněnou cenu

- benefitové karty