TRAINEE EQUITIES

Obor: Administrativa | Bankovnictví | Ekonomie | Všeobecný
Lokalita: Praha 4, Česko
Druh úvazku: Trainee program
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 12. 4. 2021

Jsme digitální banka, která stojí na lidském přístupu a otevřenosti. Už šestkrát jsme získali ocenění Nejpřívětivější banka roku a nově i ocenění Nejlepší banka roku 2022. Tato ocenění nejsou jen o úsměvu bankovních poradců, ale i o kvalitě našich produktů a hodnotě pro klienta. Usnadňujeme život svým klientům, aby se mohli věnovat všemu, co jim dělá radost. A to samozřejmě platí i v případě našich zaměstnanců. Záleží nám na tom, aby naši lidé dělali práci, která je naplňuje a dává jim smysl. Vnímáme potenciál jednotlivců a intenzivně je podporujeme v rozvoji, aby se z nich mohli stát profíci v oboru. K Bance se váže spousta možností, jak se v kariéře rychle posunout a využít svůj talent na maximum. A nejen to jsou důvody, proč se řadíme mezi top zaměstnavatele. U nás je to o vás.

Popis pozice

Jste studenty 3. ročníku vysoké školy a už nyní byste rádi začali stavět základy své kariéry? Chcete mít svou budoucnost pod kontrolou? Máte možnost pracovat týdně 15-20 hodin na DPČ? Zúčastněte se Trainee programu Raiffeisenbank, seznamte se s fungováním banky a získejte cenné zkušenosti od profesionálů v oboru.

V programu budete mít možnost sledovat manažery a specialisty při práci a následně se svými nápady a dovednostmi aktivně zapojit do fungování oddělení. Absolvujete zajímavá školení. V rámci programu nabízíme také možnost rotace v rámci dalších oddělení v bance. Ti nejlepší z vás budou mít možnost stát se součástí banky, která potřetí v řadě získala ocenění Klientsky nejpřívětivější banka roku a po absolvování programu získat výhledově práci na hlavní pracovní poměr.

Do našeho oddělení Treasury hledáme trainee, který bude poskytovat podporu interním zákazníkům oddělení Equity Sales. Jedná se zejména o pokyny k prodeji a nákupu investičních produktů pobočkové sítě.

Co budete na této pozici dělat?

  • Zpracovat pokyny k nákupu a prodeji investičních produktů pobočkové sítě
  • Samostatně řešit úkoly a nepracovat jen podle zavedeného postupu
  • Po zaškolení budete schopný/á zpracovávat pokyny k obchodům
  • V rámci adaptace složíte makléřské zkoušky, díky čemuž získáte přehled o trzích

Co hledáme

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Jste pečlivý/á, zodpovědný/á a umíte pracovat samostatně
  • Nedělá vám problém komunikovat nebo napsat email v angličtině
  • Není vám cizí práce v MS Office – stačí základní znalost, pokročilá výhodou
  • Máte příjemné vystupování a nebojíte se komunikovat
  • Jste schopný/á pracovat 20 hodin týdně
  • Zájem o kapitálové trhy/investování výhodou

Co nabízíme

Na co se můžete těšit?

  • Skvělou příležitost získat zkušenost v dynamickém a tvůrčím prostředí banky
  • Flexibilní pracovní dobu a spolupráci na dohodu o pracovní činnosti (80 hodin měsíčně)
  • Příjemný kolektiv kolegů
  • Možnost dalšího kariérního růstu – interní posuny jsou u nás častější než jinde
  • Práci s výhledem na Prahu v blízkosti metra Pankrác