Technický inženýr i brigádně

Obor: Stavebnictví
Lokalita: Uhříněveská 734, 252 43 Průhonice, Praha-západ, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.

Pokud jste v oboru stavebnictví noví, tak je možné, že jste o nás ještě neslyšeli. Poskytujeme nejmodernější nářadí, inovativní technologie, software a vynikající služby pro profesionály ve stavebnictví. Jsme hrdí na jméno značky budované více než 75 let, s 30 000 zaměstnanci ve více než 120 zemích. V Hilti oceníte jedinečnou firemní kulturu založenou na uznání hodnot každého člena týmu, možnosti růstu a vzájemné podpory. Jsme si jistí, že Hilti je skvělým místem pro uplatnění vašich zkušeností a rozvoj vašich schopností ve Vaší dlouhodobé kariéře.

Popis pozice

Jeden z nejlepších zaměstnavatelů v ČR. hledá stavební inženýry pro práci na významných stavebních projektech, kteří chtějí odstartovat svoji kariéru v dlouhodobě úspěšné mezinárodní společnosti

Co hledáme

VŠ vzdělání stavebního zaměření
AutoCad
Nawisworks, Revit, RSTAB, PDMS jsou výhodou
Inženýrsky „cit“ a odpovědný přístup k práci
Samostatnost a rozhodnost
Flexibilita (služební cesty vrámci ČR a SR)

Co nabízíme

Návrh montovaných ocelových konstrukcí pro TZB trasy a technologie, systémů kotvení a protipožárních systémů.

Benefity

Ńejlepší zaměstnavatel v ČR
Příspěvek na stravné
Remote working –práce odkudkoliv
Flexibilní pracovní doba, možnost i brigádně
Možnost kariérního rozvoje v ČR i v zahraničí
Multisport karta + posilovna na centrále
a mnoho jiných…