Stáž v resortu nákupu

Obor: Prodej
Lokalita: Nárožní, Praha 13, Česko
Druh úvazku: Stáž
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 12. 4. 2021

Lidl je dynamická, společensky odpovědná a expandující firma. Už několik let za sebou jsme jedničkou na trhu, ale udržet se na vrcholu není jednoduché.
Proto hledáme talentované lidi, kteří nám v tom pomohou. Expandovat chceme i nadále, tedy příležitost kariérního růstu u nás není jen prázdným heslem, ale realitou.
Stejně tak si uvědomujeme důležitost výměny zkušeností a dalších rotací.

Popis pozice

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 29 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 265 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Chcete nahlédnout do světa retailu, načerpat cenné zkušenosti a zároveň si zajistit skvělou stáž na léto? Hledáme nadějné talenty, kterým rádi prozradíme, jak to ve světě nákupu chodí.

Hlásit se můžete zde: www.kariera.lidl.cz

Náplň práce

  • rozmanitá, zajímavá a zodpovědná práce v dynamickém prostředí
  • podpora kolegů, komunikace a spolupráce napříč oddělením v ČR i v zahraničí
  • administrativní podpora oddělení a různé ad hoc činnosti
  • možnost učit se od těch nejlepších

  • student/ka 4. nebo 5. ročníku VŠ (příp. posledního ročníku bakalářského studia)
  • analytické myšlení a obchodní duch
  • NJ nebo AJ slovem i písmem (min. úroveň B1)
  • uživatelská znalost MS Office – Excel, Word
  • brát práci s nadhledem, i když se práce občas nakupí
  • komunikativní člověk se zápalem do rozmanitých aktivit
  • motivace nastartovat svůj osobní a profesní růst

Co nabízíme

  • spolupráci formou DPP (červenec - září 2020)
  • atraktivní finanční ohodnocení 200 Kč/hod
  • příležitost získat praktické zkušenosti v rychle se rozvíjející společnosti
  • profesní rozvoj a možnost seberealizace
  • možnost navázat dlouhodobou spolupráci po ukončení stáže
  • místo výkonu práce: Praha 5 - Stodůlky