Senior Embedded FW Developer

Obor: Technologie a technika
Lokalita: Pod Vrchem 1201/51a, 312 00 Plzeň 4, Plzeňský kraj, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.

Pro naše pobočky v Plzni a Ostravě hledáme zkušené zaměstnance nebo začínající vývojáře, kteří se chtějí přiblížit novým technologiím ve vývoji senzoriky a průmyslové automatizace. Od uchazečů očekáváme svědomitost, schopnost sebezdokonalování, operativnost, týmovost a chuť čelit novým výzvám. V řadách našich zaměstnanců se setkáte s úplnými nováčky v oboru, ale především s ostřílenými experty s mnohaletými zkušenostmi, které jsou schopni předávat napříč firmou. Pro nové uchazeče je připraveno zaškolení nejen do projektů, ale i do procesů a politiky firmy.

Našim novým zaměstnancům poskytujeme bohatou nabídku benefitů, které naleznete na stránce Benefity. Dalším benefitem je možnost zaměstnanců navštěvovat jazykové kurzy němčiny a angličtiny pro zlepšení jejich jazykových dovedností. Máte-li zájem stát se naším kolegou a podílet se na vývoji nových technologií senzorů a průmyslové automatizaci, neváhejte nás kontaktovat. Naše personální oddělení se s Vámi spojí a domluví s Vámi všechny potřebné náležitosti spojené s prvním pohovorem s našimi vedoucími experty.

Popis pozice

  • Design, implementace a verifikace embedded SW pro komunikaci (EtherNET/IP, PROFINET, EtherCAT, OPC UA) moderních řídicích kontrolérů (PLC/ soft-PLC) s Leuze produkty
  • Diskuse, review a argumentace k požadavkům na SW s ostatními kolegy (produkt manažer, SW vývojáři a ostatní kolegové podílející se na vývoji daného produktu – sensoru)
  • Vytváření konceptů SW na základě aktuálních trendů a technologií v oblasti průmyslových komunikací
  • Návrh škálovatelné a znovupoužitelné SW architektury pro více jádrové systémy a zodpovědnost za jejich implementace/integraci
  • Standardizace a implementace komunikačních profilů firemních produktů
  • Práce s Industrial-Ethernet komunikačními stacky (integrace, změna, rozšiřování využitelnosti)
  • Spoluúčast na správě a vytváření obecných procesů a používaných technologiích v rámci vývojového týmu

  • VŠ vzdělání (elektronika, elektrotechnika, informační systémy)
  • Víceletá zkušenost s vývojem embedded SW (C, C++)
  • Víceletá zkušenost v oblasti návrhu objektově orientované SW architektury a SW designu (UML)
  • Zkušenost s implementací, integrací průmyslových komunikací (např.: EtherNET/IP, PROFINET, EtherCAT, atd.)
  • Samostatnost a systematický přístup k práci s důrazem na výsledek
  • Ochotu ke krátkodobým zahraničním pracovním cestám (Německo)
  • Aktivní znalost AJ nebo NJ

Co nabízíme

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Široké možnosti osobního rozvoje
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Možnost práce z domova

Benefity

  • Každoroční zajímavé prémie a bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 6 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Jazykové kurzy
  • Teambuildingové a rodinné akce
  • Vstupenky na sportovní akce