TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA ELEKTRO

Obor: Elektrotechnika
Lokalita: Žerotínova 1833/56, 787 01 Šumperk-Šumperk
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 13. 4. 2021

Stále rozšiřujeme svůj potenciál a rozvíjíme se. Pojď růst spolu s námi!

Škoda Group je výrazný hráč na evropském dopravním trhu. Na svých pobočkách v ČR i v zahraničí vyvíjíme a vyrábíme vozidla, dopravní systémy a chytré technologie. Veřejnou dopravu chápeme jako dynamické odvětví s velkým prostorem pro modernizaci, uplatnění nejmodernějších technologií a progresivních designových řešení. Stabilní zázemí velké značky a ekonomický růst využíváme k rozvoji oblastí, které považujeme za klíčové, tedy do výzkumu a vývoje. Do nich každoročně investujeme částku přesahující miliardu korun.

Popis pozice

Pars nova a.s., člen skupiny ŠKODA TRANSPORTATION, je tradiční strojírenská firma se sídlem v Šumperku zaměřená na kolejovou techniku a právě hledá vhodné kandidáty a kandidátky na pozici:

Co hledáme

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

- zpracovává technologické postupy pro montáž a zapojení elektrovýzbroje pro novovýrobu a opravy ŽKV
- stanovuje druh použité technologie a způsob opravy dle příslušných technologických směrnic, předpisů a výkresové dokumentace
- schvaluje novou výkresovou dokumentaci a schémata z hlediska technologičnosti výroby
- určuje požadavky na kooperaci z hlediska technologičnosti opravy a výroby
- vypracovává postupy a technologické návodky pro montáž
- určuje pracoviště, strojní zařízení, nástroje a přípravky k operacím
- stanovuje časy jednotlivých operací (normy)
- vytváří požadavky na přípravky a měřidla
- zapracovává operace technické kontroly do postupů
- vytváří technologické kusovníky k jednotlivým operacím a montážní materiál, určuje spotřebu
- průběžně aktualizuje technologickou dokumentaci elektro
- provádí rozbory stávající používané technologie a doplňuje ji o nové postupy, přípravky, či zařízení
- spolupracuje při tvorbě návrhu rozmístění pracovišť při zavádění nové výroby a oprav
- stanovuje pracnosti a materiál pro tvorbu cen, podílí se na přípravě podkladů pro nabídky a komise

POŽADUJEME:

- SŠ nebo VŠ se zaměřením elektro
- praxe v oboru elektrotechnologie minimálně 3 roky (výhodou)
- znalost práce s výkresovou dokumentací
- odborná způsobilost - zkouška z §7 vyhl. 50/78 Sb. (výhodou)
- uživatelské ovládání PC, znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
- orientace v normách EN, ČSN, TNŽ, UIC
- všeobecné znalosti v odvětví průmyslu kolejových vozidel a souvisejících oborech

Co nabízíme

- možnost podílet se na velkých projektech a vidět výsledky své práce od začátku až po finální předání kolejového vozidla zákazníkovi

- přátelské pracovní prostření a různorodá práce

- podporující a férový přístup

- možnost vzdělávat se a dále rozvíjet vlastní kvalifikaci (jazykové kurzy, odborné kurzy i soft skills)

- možnost kariérního i finančního růstu

- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 900 Kč měsíčně na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity…)

- být součástí společensky odpovědné firmy, která má zavedený systém kvality i ochrany životního prostředí a spolupracuje v řadě oblastí s vysokými i středními školami