Projektant geotechnických konstrukcí a tunelových staveb

Obor: Stavebnictví
Lokalita: Magistrů 1275/13, Praha 4, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Stáž | Trainee program
Požadované vzdělání: Bc.

Našim partnerům poskytujeme inovativní expertní, inženýrské a projekční služby. Naší předností jsou skvělí lidé, inovativní přístup a otevřená komunikace. Jsme AFRY CZ.

Ať už jste student, čerstvý absolvent nebo v počátečních fázích své kariéry, v AFRY můžete objevit spoustu kariérních příležitostí. Stát se součástí AFRY během svého studentského času je skvělý způsob, jak se profesionálně rozvíjet a zároveň vytvářet cenné kontakty pro budoucnost. Pro čerstvé absolventy chceme nabídnout nejlepší začátek skvělé kariéry.

V AFRY poskytujeme konzultační, inženýrské a expertní služby v mnoha oblastech. Skvělé týmy zkušených expertů, začínajících profesionálů i stážistů pracují pro klienty z Česka, Slovenska i zahraničí v oborech architektury, automatizace, dopravy, energetiky, průmyslu či stavebnictví. Záleží nám na rozvoji každého z nás. Naše síla je v týmové práci, velké odvaze, bezpodmínečné poctivosti a naprosté upřímnosti. Proto se stále vzděláváme, inspirujeme a spolupracujeme napříč celou skupinou AFRY. Společně jsme jedním z největších konzultačních týmů skvělých expertů na světě.

Naším cílem není psát dějiny. Naším cílem je vytvářet budoucnost.

www.afry.cz

www.afry.com

Popis pozice

Hledáme nové kolegy/studenty/absolventy do oddělení geotechniky a tunelů v Praze.

Co hledáme

  • Chuť se učit a rozvíjet zkušenosti
  • Zájem stát se prvotřídním konstruktérem či BIM modelářem
  • Studenty (od 2.ročníku) i čerstvé absolventy
  • Entuziasmus pro práci v oboru.

Co nabízíme

  • Spolupráce na projektech se zkušenými kolegy
  • Účast na projektech v zahraničí v rámci mezinárodní spolupráce včetně placených stáží (Švýcarsko, Norsko, Švédsko ad.)
  • Možnost vzdělávání
  • Podpora profesního růstu
  • Podpora vzdělávání – optimalizace pracovní doby
  • Výhoda menšího kolektivu s individuálním přístupem
  • Možnost využití poznatků z praxe pro absolventské práce
  • Podpora při vypracování závěrečných a seminárních prací

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené a 3 sickdays
  • Odměny/bonusy dle zásluh
  • Školení a osobní rozvoj
  • Dobrá káva
  • Přátelské prostředí
  • Možnost parkovat přímo v areálu
  • Firemní akce