TRENÉR SERVISNÍCH TECHNIKŮ PRO MEZINÁRODNÍ SERVIS

Obor: Technologie a technika
Lokalita: Evropská, Prague 6, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.

BTL Medical Technologies s.r.o. je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.

Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením.

Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného.

Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě.

Popis pozice

Čemu se u nás budeš věnovat:

  • zodpovědnost za oblast fyzioterapeutických přístrojů v mezinárodním servisu a její rozvoj
  • školení servisních techniků
  • poskytování servisní podpory nejvyšší úrovně (sofistikovanější případy, dosud neznámé závady)
  • tvorba servisních manuálů a související servisní dokumentace k fyzioterapeutickým přístrojům
  • spolupráce s R&D při vývoji nových přístrojů

Co hledáme

Budeme si rozumět, pokud máš:

  • VŠ vzdělání v technickém oboru (elektro, IT, biomedicína)
  • velmi dobrá znalost AJ (servisní dokumentace a trénink servisních techniků je prováděn v angličtině)
  • všeobecná znalost elektroniky, techniky
  • technické a analytické myšlení, schopnost řešit neznámé problémy, přinášet nápady
  • spolehlivost, smysl pro detail
  • komunikační dovednosti (školení techniků, technická podpora), ochota pomoci
  • orientace na cíl a řešení
  • otevřenost, proaktivita, samostatnost, schopnost práce v mezinárodním týmu
  • zkušenost s nemocničním prostředím/fyzioterapií není nutná

Co nabízíme

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Být u zrodu nových technologií pro medicínu.
  • Vývoj zajímavých projektů od počáteční myšlenky až po sériovou výrobu.
  • Práci v malém týmu zaměřeném na produkt (bez open space).
  • Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí.
  • Růst ve stabilní české technologické společnosti s více než 25 letou historií.
  • Prostor pro vlastní kreativitu zatíženou minimem procesů.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office.
  • Zvýhodněnou kartu Multisport či ActivePass.
  • Systém zaměstnaneckých benefitů.
  • Přátelskou atmosféru na pracovišti a velmi otevřenou firemní kulturu.
  • Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).