BRIGÁDA – SW VÝVOJÁŘ PRO WEBOVÉ APLIKACE

Obor: IT | Technologie a technika
Lokalita: Tuřanka 100, Brno-Slatina, Czechia
Druh úvazku: Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.

Společnost Garrett - Advancing Motion nabízí špičkové technologie pro bezpečnější, výkonnější a ekologičtější chytrá vozidla. Už 60 let je značka Garrett symbolem průkopnické technologie turbodmychadel a zanechala trvalou stopu v historii automobilových motorů.

Garrett se zaměřuje na tři klíčové oblasti: turbodmychadla, technologie elektrifikovaného přeplňování a software pro automobily. Vyvinuli jsme bohaté portfolio výrobků pro nejširší škálu aplikací zahrnující benzínové, naftové a plynové spalovací motory, vodíkové palivové články, a to jak osobních, tak i nákladních vozidel. Naše technologie používá téměř každá významná světová automobilka. V České republice nás najdete v Brně (vývojové centrum a testovací laboratoř) a Praze (vývoj SW aplikací pro automobily).

Naši inženýři pracují na unikátních vývojových projektech, které mění budoucnost automotive (např. vývoj nových řešení pro elektrifikaci, vývoj SW na diagnostiku a predikci závad v automobilech, řídicích systémů atd.). Jsou špičkovými odborníky na vývoj turbodmychadel pro benzínové motory, elektrifikované přeplnování a tureb do nákladních vozidel.

Přidejte se k nám!

Popis pozice

Pro studenty IT oborů nabízíme dlouhodobou brigádu na pozici SW vývojáře na poloviční úvazek, kde můžete získat praktické zkušenosti v týmu Engineering IT, který poskytuje podporu a vývoj interních aplikací pro globální testovací laboratoře společnosti Garrett.

Náplň práce:

  • Údržba a vývoj informačního systému a dalších aplikací pro laboratoře, kde se testují turbodmychadla.
  • Jedná se o interní webové aplikace, které jsou používány techniky i vedením laboratoří při každodenní práci.
  • Typický den zahrnuje analýzu požadavků s interními zákazníky, návrh a implementaci nových funkcí a údržbu těch současných s využitím metodiky Agile Scrum.

Co hledáme

  • Dokončené bakalářské vzdělání v oboru IT.
  • Znalost, jak fungují webové aplikace a jejich vývoj.
  • Znalost programovacího jazyka JAVA nebo C#, webového vývoje (HTML, CSS, Javascript, React), SQL databází.
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2 – budete používat denně :-)

Co nabízíme

  • Možnost učit se od zkušených inženýrů a pracovat v mezinárodním týmu.
  • Dlouhodobou spolupráci s možností přechodu na hlavní pracovní poměr po ukončení studia.
  • Pružnou pracovní dobu přizpůsobenou Vašim možnostem (max. 20 hod týdně).
  • Přátelské pracovní prostředí.