IT Internship – Software Developer - Vehicle Health Management

Obor: IT
Lokalita: Tuřanka 100, Brno-Slatina, Czechia
Druh úvazku: Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 13. 4. 2021

Společnost Garrett - Advancing Motion nabízí špičkové technologie pro bezpečnější, výkonnější a ekologičtější chytrá vozidla. Už 60 let je značka Garrett symbolem průkopnické technologie turbodmychadel a zanechala trvalou stopu v historii automobilových motorů.

Garrett se zaměřuje na tři klíčové oblasti: turbodmychadla, technologie elektrifikovaného přeplňování a software pro automobily. Vyvinuli jsme bohaté portfolio výrobků pro nejširší škálu aplikací zahrnující benzínové, naftové a plynové spalovací motory, vodíkové palivové články, a to jak osobních, tak i nákladních vozidel. Naše technologie používá téměř každá významná světová automobilka. V České republice nás najdete v Brně (vývojové centrum a testovací laboratoř) a Praze (vývoj SW aplikací pro automobily).

Naši inženýři pracují na unikátních vývojových projektech, které mění budoucnost automotive (např. vývoj nových řešení pro elektrifikaci, vývoj SW na diagnostiku a predikci závad v automobilech, řídicích systémů atd.). Jsou špičkovými odborníky na vývoj turbodmychadel pro benzínové motory, elektrifikované přeplnování a tureb do nákladních vozidel.

Přidejte se k nám!

Popis pozice

We are currently looking for an IT intern for frontend who can join our agile team and will actively contribute to meaningful projects in Integrated Vehicle Health Management. We are looking for people who are willing to work in a fast-paced environment and keep up with the demands of the team.

Position summary:

·        Support the team to design and implement the UI solutions for Applications/Modules in our technical infrastructure using Javascript and Vue.js framework

·        Support the team to develop code that is modular, scalable, high performance and to high-quality standards

·        Support the team to implement/code solutions, including automated tests

·        Assist with troubleshooting issues and provide technical support

·        Take part when reviewing the design and code with team members

·        University student of Automation and Computer Science/ Electronics/ Mathematics

·        Analytical mindset with understanding of Computer Science fundamentals such as object-oriented design, algorithm design, data structures, problem solving and complexity analysis

·        Knowledge of Javascript

·        Willingness to use English to communicate within a global team

Co nabízíme

·        Great chance to get hands-on experience in a global automotive company

·        Shadowing and training experiences with experts in the field

·        Flexible schedule for students

·        Long-term cooperation

Fotogalerie