Mistr/Asistent stavbyvedoucího - mosty - Praha, Plzeň

Obor: Stavebnictví
Lokalita: Praha, Plzeň, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 13. 4. 2021

Patříme mezi špičku v oboru. Umíme realizovat velké, složité a technologicky unikátní projekty, stejně jako menší projekty v regionech. Dbáme na to, abychom naše stavařské řemeslo předávali z generace na generaci a ze všech sil podporujeme osobní a profesní rozvoj našich lidí.

V současnosti zaměstnáváme přes 90 studentů na dlouhodobých odborných praxích a každoročně pomáháme odstartovat kariéru cca 50-ti novým absolventům vysokých škol, především stavařům.

Na veletrhu reprezentujeme ze Skupiny Metrostav tyto společnosti:

  • Metrostav a.s.
  • Metrostav DIZ s.r.o.
  • Metrostav TBR a.s.
  • Metrostav Norge AS

Popis pozice

Pro naše nové zakázky hledáme kolegy na pozici Mistr/Asistent stavbyvedoucího a to do provozu: mosty a železobetonové konstrukce.

Zpočátku budete pravou rukou mistra/stavbyvedoucího a až se zaučíte, budete vykonávat tyto činnosti samostatně:

• organizaci a řízení práce na vymezeném technologickém úseku výstavby
• řízení a koordinaci práce dělníků/subdodavatelů
• zabezpečování a koordinaci dodávek materiálu
• kontrola kvality provedení prací
• dodržování bezpečnosti práce a pořádku na stavbě

Pozice je vhodná pro absolventy vysokých škol.

Co hledáme

* VŠ vzdělání stavebního zaměření
* praxe v realizaci staveb není podmínkou; vše potřebné vás naučíme
* organizační a komunikační schopnosti
* spolehlivost a zodpovědnost
* rozhodnost a orientace na cíl

Co nabízíme

  • vlídné přijetí; naši kolegové jsou zvyklí pracovat s nováčky s malými nebo žádnými pracovními zkušenostmi
  • budete se moci podílet na zajímavých a prestižních stavbách
  • jistotu a stabilitu – jsme jednička na českém stavebním trhu
  • u nás můžete profesně růst (jsme velká firma s velkými možnostmi)
  • patrona, který se o vás po adaptační dobu stará, ve smyslu zaučení a kontroly vaši práce – pomáhá vám řešit případné nesnáze
  • chápeme, jak je důležité se neustále vzdělávat, a proto vám zajistíme potřebné kurzy a školení
  • zažijete přátelskou atmosféru ve firmě i mimo ni – pořádáme sportovní akce a firemní večírky; máme dobré týmy, které drží spolu