SAFETY SPECIALISTA

Obor: Strojírenství
Lokalita: Emila Škody 2922/1, 301 00 Plzeň
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 22. 1. 2021

Stále rozšiřujeme svůj potenciál a rozvíjíme se. Pojď růst spolu s námi!

Škoda Group je výrazný hráč na evropském dopravním trhu. Na svých pobočkách v ČR i v zahraničí vyvíjíme a vyrábíme vozidla, dopravní systémy a chytré technologie. Veřejnou dopravu chápeme jako dynamické odvětví s velkým prostorem pro modernizaci, uplatnění nejmodernějších technologií a progresivních designových řešení. Stabilní zázemí velké značky a ekonomický růst využíváme k rozvoji oblastí, které považujeme za klíčové, tedy do výzkumu a vývoje. Do nich každoročně investujeme částku přesahující miliardu korun.

Popis pozice

ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:
Chceme rozšířit tým o kolegu, kterého zajímá funkční bezpečnost kolejových vozidel a jejich vývoj.
Pokud tedy máte v této oblasti zkušenosti, setkal/a jste se s použitím norem EN50126, EN50128, EN50129 a ještě se bez problémů domluvíte anglicky, nebo německy jste náš člověk.
Ukažte nám, co ve Vás je!
Napište nám i v případě, že by Vás tato oblast zajímala a chtěl/a byste se vše, výše zmíněné, naučit!

Co hledáme

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?
- budete se podílet na vývoji kolejových vozidel
- budete mít na starosti funkční bezpečnost našich vozidel
- budete spolupracovat na vývoji kompletního produktu
- budete spolupracovat s ostatními členy týmu a v rámci celé společnosti
CO POTŘEBUJETE?
- diplom z technické vysoké školy (nejlépe elektrotechnika)
- angličtinu nebo němčinu na komunikaci se zákazníky a čtení dokumentace
- znalost a schopnost zorientovat se v komplexním technickém systému (mechanika, pneumatika, hydraulika, elektroinstalace...)
- zkušenost s využitím norem EN50126, EN50128, EN50129
- případně chuť se toto všechno naučit
- výbornou znalost MS Office

Co nabízíme

CO VÁM NABÍDNEME KROMĚ PENĚZ:

- flexibilní pracovní dobu

- 5 týdnů dovolené

- 2 sickdays

- příspěvky na různá pojištění

- pokud budete chtít, naučíme Vás cizí jazyky

- máme vlastní kantýnu, kde se celkem dobře najíte za velmi zvýhodněnou cenu

- flexipassy / multisport karta

- lístky na hokej/fotbal, sportovní a společenské akce...