Výrobní inženýr/ka pro oblast výrobních zařízení

Obor: Elektrotechnika a energetika | Technologie a technika | Výroba a průmysl | Průmysl | Průmyslový design | Automatizace a robotika
Lokalita: U Nové Hospody 1155/1, Plzeň 3-Skvrňany, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.

Společnost Daikin je největší světový vývojce a výrobce zařízení pro vytápění, větrání a klimatizací, včetně tepelných čerpadel a chladících řešení (HVAC). Společnost dodává inovativní řešení klimatizace vnitřních prostorv prémiové kvalitě, která odpovídá měnícím se potřebám našich zákazníků z řad soukromých osob, obchodu a průmyslu. V rámci korporace zaměstnáváme více než 67 tisíc zaměstnanců. V Plzni představuje Daikin silného zaměstnavatele s vlastním vývojovým oddělením, testovacími laboratořemi a rozsáhlou výrobou. Aktuálně máme mnoho otevřených pracovních pozic a těšíme se na váš kontakt.

Popis pozice

- zajišťovat správnou funkci, chod a nastavení výrobních zařízení
- příjem, instalace, testování, nastavování a zavádění nových výrobních zařízení a výrobních linek
- úprava software stávajících výrobních zařízení
- vytváření nákupní specifikace pro nová zařízení či modifikace starších zařízení výrobních linek
- diagnostika a analýza chyb zařízení, návrh protiopatření a jeho realizace
- vytváření harmonogramů pro návrh, výrobu, instalaci a testovací provoz nových výrobních
zařízení a koordinace dodavatelů
- příprava výrobních zařízení pro nové typy výrobků
- návrh a optimalizace výrobních procesů a zařízení
- příprava potřebné dokumentace
- komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli a interní spolupráce s dalšími odděleními
- úzká spolupráce s ostatními pobočkami v rámci skupiny Daikin (např. Belgie, Japonsko)

- VŠ elektrotechnického směru nebo SŠ elektro. s praxí min. 3 roky, VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
- orientaci v technické a elektronické dokumentaci strojů
- znalost programování PLC (PLC Omron výhodou)
- technické a kreativní myšlení, manuální zručnost
- zkušenosti v průmyslové výrobě výhodou
- středně pokročilou znalost AJ
- dobrou práci s PC – MS Office
- řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme

- důkladné zaškolení na pozici
- dotovaná mezinárodní kuchyně
- roční bonusy ve výši 13., popř. 14. mzdy
- flexibilní pracovní doba
- každoroční navyšování mzdy
- příspěvek na penzijko nebo životko
- kafeterie Benefit Plus – 4 800 Kč/rok
- 25 - 28 dnů dovolené
- jazykové kurzy zdarma
- náborový bonus 20 000,-

Benefity