Odborný asistent projektového týmu

Obor: Stavebnictví
Lokalita: Praha, Česko
Druh úvazku: Stáž
Požadované vzdělání: Střední škola

Patříme k nejvýznamnějším dodavatelům stavebních prací na trhu a stejnou pozici si držíme i v oblasti developmentu bytů a kancelářských budov. Opíráme se o sílu celosvětové skupiny Skanska s téměř 40 000 zaměstnanci, která se řadí mezi deset největších stavebních firem na světě.

Popis pozice

Podpora při vývoji bytových projektů na každodenní bázi

Studentům VŠ stavebního směru nabízíme možnost:

  • získat hodnotné profesní zkušenosti v oblasti rezidenčního developmentu, seznámit se s developerským cyklem ve všech jeho stádiích
  • pracovat v profesionálním projektovém týmu
  • navštívit velké stavby
  • poznat, jak funguje velká mezinárodní developerská / stavební společnost

Budete se podílet na:

  • přípravě a vývoji rezidenčních projektů (tvorbě návrhů, vývoji projektové dokumentace a přípravě pro povolovací proces, vedoucí k realizaci projektu)
  • přípravě interních dokumentů a podkladů pro interní schvalovací proces
  • přípravě žádostí o vydání rozhodnutí dotčených orgánů v souladu se schváleným časovým harmonogramem
  • předávacím procesu zakázky generálnímu dodavateli a následně přejímacím a předávacím procesu dokončených objektů
  • činnostech, vedoucích k řádnému předání infrastruktury
  • tvorbě zápisů z jednání a porad

Co hledáme

  • student VŠ stavebního směru, ideálně 4.ročník
  • povědomí o normách a technických řešeních
  • znalost stavebního zákona a souvisejících předpisů
  • znalost základních ekonomických aspektů developmentu
  • PC: Microsoft Office, Outlook, PowerPoint, CAD, výhodou znalost MS Project
  • AJ komunikativně, čeština na úrovni rodilý mluvčí
  • pečlivost, spolehlivost, komunikační schopnosti a nadšení pro obor

Co nabízíme

  • stáž při studiu, formou dohody o pracovní činnosti
  • dlouhodobá spolupráce 1- 2 roky
  • objem práce podle časových možností studia, cca 20 hodin týdně
  • moderní pracoviště v Praze Karlíně, příjemný pracovní kolektiv, zajímavá a rozvíjející práce v mezinárodní stavební společnosti
  • začátek ihned

Své CV zašlete prosím na: sona.cervenkova@skanska.cz