Asistent na stavbě/Mistr

Obor: Stavebnictví
Lokalita: Olomouc, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 16. 4. 2021

Patříme k nejvýznamnějším dodavatelům stavebních prací na trhu a stejnou pozici si držíme i v oblasti developmentu bytů a kancelářských budov. Opíráme se o sílu celosvětové skupiny Skanska s téměř 40 000 zaměstnanci, která se řadí mezi deset největších stavebních firem na světě.

Popis pozice

Pro divizi Inženýrské stavitelství, závod IS Morava, hledáme nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici ”Asistent na stavbě/Mistr”.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Co bude Vaší náplní práce?

  • Adaptace ve firmě, příprava na budoucí pracovní zařazení při realizaci dopravních staveb
  • Výkon činností dle pokynů přímého nadřízeného v jednotlivých etapách projektu
  • Získávání praktických zkušeností a pracovních návyků
  • Pod vedením přímého nadřízeného se seznamuje s řízením realizace zakázek v požadované kvalitě, ceně a čase dle smlouvy o dílo a dalších závazných předpisů

Co hledáme

  • SŠ/VŠ stavební obor
  • Zdravý přístup k práci, ochota učit se
  • Flexibilita, komunikační dovednosti
  • Znalost MS Office
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní organizaci s tradicí a pevnými hodnotami
  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc – Sick days
  • Denní příspěvek na stravné ve výši 60,50Kč za odpracovanou směnu
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1.000,- Kč
  • Flexi passy v hodnotě 1.500,-Kč
  • Zaměstnanecký akciový program
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Slevy na firemní produkty, možnost využití Multisport karty, zlevněného volání u T-mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů