IP DEVELOPMENT ENGINEER

Obor: Elektrotechnika a energetika
Lokalita: Brno, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.

Zabýváme se návrhem integrovaných obvodů, výrobou křemíkových desek a polovodičů.

Vaše nápady najdou své uplatnění v automobilovém průmyslu, v komunikačních technologiích, v počítačích a průmyslové technice, ve spotřební a lékařské elektronice, LED osvětlení, letectví nebo dokonce i na Marsu.

Najdete nás v Rožnově p. R. a v Brně, kde máme přes 2 000 zaměstnanců, celosvětově je nás 33 000.

Popis pozice

Co u nás budeš na této pozici dělat?

  • generovat a verifikovat IP bloky určené pro návrh integrovaných obvodů
  • vyvíjet skripty sloužící k verifikaci IP bloků (Perl, Python a podobné)
  • komunikovat se zákazníky
  • působit jako project lead

Co hledáme

Co bys měl/a splňovat?

  • vysokoškolské vzdělání v oboru elektronika nebo informační technologie
  • mít zkušenosti s jazykem HDL (Verilog, VHDL)
  • umět programovat v C, Pythonu, TCL, nebo jiných jazycích
  • znalost anglického jazyka

Co nabízíme

U pohovoru nás bude také zajímat, jestli máš:

  • zájem o návrh elektronických obvodů / µC obvodů
  • zkušenosti se simulacemi elektronických obvodů ve SPICE simulátorech

Benefity