Procesní inženýr

Obor: Automobilový průmysl | Strojírenství | Výroba a průmysl
Lokalita: Skandinávská 992, Žebrák, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola

Jsme předním dodavatelem pro automobilový průmysl. Navrhujeme inovativní produkty a systémy, které přispívají ke snižování emisí CO2, ke zlepšení výkonu vozidel a k vývoji intuitivního řízení. V České republice máme přes 4000 zaměstnanců a čtyři výrobní závody, v Humpolci, Rakovníku, Žebráku a Podbořanech, kde vyrábíme senzory do chytrých aut, klimatizační jednotky, kompresory, výměníky tepla, kontrolní panely a komponenty pro spojkovou hydrauliku. V R&D centru v Praze a na testovacím polygonu vyvíjíme systémy do autonomních aut od softwaru přes mechaniku až po výsledné testování.

Popis pozice

Valeo v Žebráku je moderní závod, ve kterém vyrábíme výparníky jako součást autoklimatizací a EGR chladiče. Nejnovějším produktem chlubící se nálepkou Valeo Žebrák je chlazení baterií pro elektromobily a vysokonapěťových topných těles do klimatizací elektromobilů. Tato výroba započala v roce 2020 v nově postavené hale.

Jsme finalistou soutěže Zaměstnavatel Regionu 2020 ve Středočeském kraji. Tento titul jsme vyhráli již pošesté. Svým zaměstnancům nabízíme velmi štědré benefity jako například 6 týdnů dovolené nebo příspěvek na penzijní připojištění.

Hledáme motivované kandidáty na pozici Industrialization engineer pro naše projekty. Vaším úkolem bude zavádění nových produktových řad a optimalizace stávajících procesů.

Co Vás čeká?

  • Být součástí projektového týmu
  • Mít zodpovědnost za návrh a sestavení procesu výroby pro daný typ produktu s ohledem na požadovanou kvalitu výrobku a efektivitu procesu
  • Komunikovat s dodavateli, mít na starost nákup technologií a řízení dodavatelů
  • Vytvářet dokumentace pro výrobu a údržbu
  • Být odpovědný za plynulý náběh výroby a předání do sériové výroby
  • Sledovat časové plány realizace projektu

Co hledáme

A teď něco o Vás...

  • VŠ/SŠ technického směru
  • 3-5 let praxe na obdobné pozici (industriální inženýr, procesní inženýr, technolog, projekty)
  • Praxe v automotive výhodou
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Proaktivita, samostatnost, time management, týmový duch, logické myšlení

Co nabízíme

My nabízíme

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • Příležitost vidět Vámi vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech
  • Možnost sledovat celý proces vývoje na jednom místě od návrhu po konečný produkt
  • Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • Nadstandardní balík benefitů zahrnující 6 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova dle pozice, firemní jídelnu, flexipassy pro volný čas, další finanční bonusy, parking pro zaměstnance, náhradu výdajů na dojíždění, příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy, bonus za doporučení nového zaměstnance ve výši až 40 000 Kč zaměstnance, náhradu výdajů na dojíždění, příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po roce u nás, bonus za doporučení nového zaměstnance ve výši až 40 000 Kč

Benefity

Nabízíme nadstandardní balík benefitů zahrnující 6 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova dle pozice, firemní jídelnu, flexipassy pro volný čas, další finanční bonusy, parking pro zaměstnance, náhradu výdajů na dojíždění, příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy, bonus za doporučení nového zaměstnance ve výši až 40 000 Kč zaměstnance, náhradu výdajů na dojíždění, příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po roce u nás, bonus za doporučení nového zaměstnance ve výši až 40 000 Kč.

Fotogalerie