Design Technician

Obor: Automobilový průmysl | Elektrotechnika a energetika | Strojírenství | Výroba a průmysl
Lokalita: Hlubany 124, Podbořany, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola

Jsme předním dodavatelem pro automobilový průmysl. Navrhujeme inovativní produkty a systémy, které přispívají ke snižování emisí CO2, ke zlepšení výkonu vozidel a k vývoji intuitivního řízení. V České republice máme přes 4000 zaměstnanců a čtyři výrobní závody, v Humpolci, Rakovníku, Žebráku a Podbořanech, kde vyrábíme senzory do chytrých aut, klimatizační jednotky, kompresory, výměníky tepla, kontrolní panely a komponenty pro spojkovou hydrauliku. V R&D centru v Praze a na testovacím polygonu vyvíjíme systémy do autonomních aut od softwaru přes mechaniku až po výsledné testování.

Popis pozice

Jsme dodavatelem automobilového průmyslu, partnerem všech automobilek po celém světě. Jako technologická společnost navrhujeme inovativní produkty a systémy, které přispívají ke snížení emisí CO2 a k rozvoji autonomního řízení. Valeo Podbořany se řadí mezi nejmladší Valeo závody v České republice. Vyrostl nejdříve pod jménem německé značky FTE. Na konci roku 2017 se závod stal důležitou součástí skupiny Valeo. Vyvíjíme a vyrábíme zde komponenty pro brzdovou a spojkovou hydrauliku.

Svým zaměstnancům nabízíme velmi štědré benefity jako například 28 dní volna nebo příspěvek na penzijní připojištění.

Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici Design Technician.

CO VÁS ČEKÁ?

Ve spolupráci s technologem / vedoucím / manažerem přidělených projektů:

  • Návrh 3D modelů a příprava definice produktů, prototypů a zkušebního vybavení
  • Výměna technických informací s prototypovou dílnou a dodavateli
  • Příprava technické dokumentace, která zdůvodní výběr koncepce a řešení
  • Tvorba 2D výkresů s funkčními rozměry podle normy ISO
  • Výpočty tolerančních řetězců a následná optimalizace kótování
  • Definice a identifikace funkčních a kritických charakteristik
  • Analýza MDS pro sestavu a jednotlivé komponenty, příprava dat pro IMDS

Co hledáme

A TEĎ NĚCO O VÁS

  • máte SŠ / VŠ vzdělání se strojním nebo elektro zaměřením
  • máte komunikativní angličtinu

VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Co nabízíme

MY NABÍZÍME

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • Příležitost vidět Vámi vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech
  • Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • Nadstandardní balík benefitů zahrnující 8 dní osobního volna navíc, flexibilní pracovní dobu a práci z domova (u pozic, kde je to možné), variabilní finanční bonusy, příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době, stravenky, příspěvek na dojíždění nebo přestěhování, firemní kantýnu atd...

Benefity

Nadstandardní balík benefitů zahrnující 8 dní osobního volna navíc (tedy celkem 28 dní volna za rok), flexibilní pracovní dobu a práci z domova (u pozic, kde je to možné), variabilní finanční bonusy, příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době, stravenky, příspěvek na dojíždění nebo přestěhování, firemní kantýnu atd...

Fotogalerie