CAM Programátor

Obor: Automobilový průmysl
Lokalita:
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 17. 5. 2021

Společnost AKKA Czech Republic s.r.o. patří do mezinárodní skupiny AKKA Technologies a v České republice je od roku 1996 předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb, zejména pro oblast automobilového průmyslu.

V posledních letech se však, vedle železniční dopravy a letectví, čím dál více také orientuje na oblast Electric & Electronics a IT, kde se zabývá atraktivními tématy jako autonomní řízení, konektivita, IoT, vývoj Embedded SW, HiL testing, webové a mobilní aplikace.

V současné době zaměstnává zhruba 500 kmenových zaměstnanců na pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi a Českých Budějovicích.

Díky svým odborníkům podporuje své zákazníky od prvních skic, přes konstrukci, výpočty, testování, SW vývoj, až po prototypovou výrobu.

S rozvojem týmu Digital Solutions, který je zaměřen na IT služby v rámci konceptu Industry 4.0., např.: autonomní řízení, konektivita, chytrá města či továrny, hledáme nové kolegy se znalostí programovacích a cizích jazyků, s technickým backgroundem a zájmem podílet se na náročných vývojových projektech realizovaných v mezinárodním prostředí pro prémiové značky zejména v oblasti Automotive, ale i v non-automotive sektoru.

Popis pozice

Jsme předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb zejména pro oblast automobilového průmyslu, v posledních letech se však stále více orientujeme také na oblast železniční dopravy, letectví, manipulační techniky a dalších produktů nejvýznamnějších světových značek.

V České republice působíme od roku 1996 a v současné době na našich pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi i Českých Budějovicích zaměstnáváme okolo 500 zaměstnanců.

Co hledáme

Co u nás budete dělat?

  • Vaše práce bude navrhovat technologie pro výrobu obráběných dílů pro automotive-design, volba upnutí, popř. návrh upínacích přípravků
  • Budete programovat v CAM a úzce spolupracovat s výrobou
  • K efektivní práci Vám pomůže Vaše kreativita a inovativní přístup

Co musíte umět/znát?

  • praxe v CAM (TEBIS) programování min. 1rok
  • zkušenosti z oblasti třískového obrábění
  • znalost technické dokumentace a výrobních tolerancí
  • znalost tvorby postupů výroby třískově obráběných součástí na CNC frézovacích strojích
  • znalost programů Siemens 840d, Heidenhain iTNC530
  • znalost CAD/CAM aplikací (TEBIS)
  • práce v dvousměnném provozu
  • SŠ/VŠ vzdělání - strojní obor, popř. student 4. nebo 5. ročníku

Nice to have/ aneb co je výhodou

  • znalost NJ výhodou
  • znalost CAD/CAM aplikací Gibbscam, CATIA, NX

Co nabízíme

  • stabilita - stálý pracovní poměr na dobu neurčitou v rámci mezinárodní společnosti
  • zázemí - silné inženýringové společnosti, 25 let na Českém trhu
  • kolegové - výborný pracovní kolektiv
  • rozvoj - osobnostní i profesní
  • benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky, jazykové kurzy aj.
  • Cafeterie - individuální benefitní systém, kde si každý nastaví své benefity na míru ve výši 12.000 Kč/rok (lze využít na penzijní/životní pojištění, dovolenou, ve zdravotnictví, na volnočasové aktivity aj.)