Brigádník vývojář hardware zdravotnických přístrojů

Obor: Automatizace a robotika
Lokalita: Evropská, Prague 6, Czechia
Druh úvazku: Částečný úvazek | Ostatní
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 17. 8. 2021

BTL Medical Technologies s.r.o. je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.

Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením.

Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného.

Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě.

Popis pozice

Jako součást vývojového týmu se budeš věnovat:

  • Návrhu desek plošných spojů a elektronických obvodů do vývojových přípravků a do cílových medicínských zařízení.
  • Montáži a úpravě prototypů medicínských zařízení.
  • Testování hardware celého medicínského zařízení.
  • Spolupráci na vývoji přístrojů s ostatními členy týmu (FW, SW, testing, mechanika, …).

Co hledáme

Co by se nám líbilo:

  • Máš alespoň základní znalost elektroniky a zálibu v technice.
  • Chceš se učit.
  • Základní zkušenost s návrhem DPS (máš zkušenost s návrhovými systémy - u nás je to Altium).
  • Umíš vzít do ruky páječku.
  • Studuješ ideálně 3. a vyšší ročník VŠ elektrotechnického směru.
  • Schopnost technického myšlení a smyslu pro detail.
  • Anglicky umíš alespoň na úrovni čtení a psaní technické dokumentace.
  • Čas docházet alespoň 2 dny v týdnu (čas si rozložíš dle potřeby a tvých možností).

Co nabízíme

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Být u zrodu unikátních technologií pro medicínu.
  • Možnost neustále se učit a rozvíjet.
  • Skvělé a zkušené kolegy, kteří Ti rádi poradí.
  • Zázemí nejmodernějšího vývojového centra (bez open space).
  • Práci v malém týmu zaměřeném na produkt.
  • Prostor pro vlastní kreativitu s minimem procesů.
  • Dlouhodobou brigádu s výhledem práce na HPP.
  • Otevřenou a přirozenou firemní kulturu s jednáním na rovinu.
  • Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).