Dlouhodobá brigáda pro studenta/ku VŠ, projektant – technik.

Obor: Stavebnictví
Lokalita: Průmyslová 392, Jesenice, Česko
Druh úvazku: Ostatní
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 22. 9. 2021

Společnost PERI, spol. s r.o. je nejvýznamnější mezinárodní společnost v oblasti bednění a lešení v Jesenici u Prahy, úspěšně působí na českém trhu více než 25 let a v současné době zaměstnává v ČR 200 zaměstnanců.

Popis pozice

Pracovní náplň:

-       návrh kladečských plánů bednění pro monolitické konstrukce v programu AutoCAD.

Co hledáme

Požadujeme:

-       student VŠ technického směru,

-       základní znalost AutoCAD.

Co nabízíme

Nabízíme:

-       práce na dohodu o provedení práce (DPP),

-       velmi dobré platové ohodnocení,

-       zaučení a technická podpora od zkušeného leadera,

-       časová flexibilita,

-       spolupráce na zajímavých projektech,

-       výhledově možnost práce na hlavní pracovní poměr (HPP).

Benefity

-       časová flexibilita

-       pitný režim na pracovišti (káva, čaj, minerální voda)