Signal processing specialist – Cardiology

Obor: IT
Lokalita: Evropská, Prague 6, Czechia
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 1. 10. 2021

BTL Medical Technologies s.r.o. je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.

Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením.

Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného.

Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě.

Popis pozice

Hledáme specialistu v oboru zpracování signálu a nadšence pro vývoj medicínských technologií v Kardiologii, který se nebojí týmové spolupráce a je otevřen se učit nové věci.

V kontextu našeho vývoje spolupracujeme všichni za jedním cílem - mít kardiologický systém, který obsahuje EKG přístroje, elektronickou kartotéku a diagnostické moduly. Stavíme na dlouhodobých zkušenostech, ale nechceme zaspat dobu, takže algoritmizaci doplňujeme o výstupy z AI. A aby byl náš kardiologický systém kompletní, musíme úplně na začátek ke zpracování signálu EKG a sledovat nejen klinickou kvalitu, ale třeba i rychlosti odezvy.

Pro tento projekt, po kterém uvidíš hmatatelné výsledky, které budou používat kardiologové po celém světě, hledáme fajn kolegu/kolegyni. Pojď se přidat k nám do týmu a dělat práci, která má smysl.

V rámci vývojového týmu se budeš věnovat:

  • Zpracování signálu EKG.
  • Návrhu filtrací.
  • Analýze chování signálu.
  • Výzkumu a vývoji v interpretaci signálu.

Co hledáme

Budeme si rozumět, pokud máš:

  • Zkušenost se zpracováním signálu.
  • Zkušenost s nástroji typu Matlab/SciLab/Octave.
  • Zkušenost s programováním.
  • Znalost anglického jazyka alespoň B1 (čtení, psaní).
  • Schopnost kritického myšlení a smyslu pro detail, technické myšlení.
  • Schopnost pracovat a komunikovat v týmu.

Výhodou bude:

  • Znalost programovacích jazyků - Python nebo C# nebo C/C++.
  • Znalost zdravotnické techniky.
  • Znalost zdravotnických regulativ (IEC, FDA, …).
  • Odborné znalosti v kardiologii.

Co nabízíme

Na co se můžeš těšit?

  • Být u zrodu unikátních technologií pro medicínu od první myšlenky až po předání produktu do naší vlastní sériové produkce.
  • Možnost neustále se učit a pracovat na sobě.
  • Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou, a na které se můžeš spolehnout.
  • Pružnou pracovní dobu a home-office.
  • V rámci kafeterie příspěvek na kulturu, zdraví, sport (Multisport karta či ActivePass) vzdělávání a samozřejmě i na jídlo (stravenky).
  • Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).
  • Spoustu firemních akcí, na kterých se bavíme a poznáváme (firemní pobyty, sportovní akce, vánoční večírky).