Brigádník (student) Software Engineer (C#, Python, Ruby)

Obor: IT
Lokalita: Evropská 423/178, Praha 6
Druh úvazku: Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 15. 10. 2021

BTL Medical Technologies s.r.o. je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.

Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením.

Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného.

Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě.

Popis pozice

Hledáme šikovného a nadšeného kolegu do našeho malého IT týmu. Společně budeme hledat cesty ke zlepšování firemního IT, integrace našich IS. Pokud Ti chybí zkušenost v některé z oblastí, nemusí to být překážkou, máš-li rozum v hlavě a rád poznáváš nové.:-)

Čemu se u nás budeš věnovat:

  • programování datové logiky informačních systémů BTL,
  • programování vzájemné komunikace mezi IS,
  • správa web technologií,
  • vývoj aplikačního software.

Co hledáme

Oceníme, pokud máš/znáš/umíš:

  • velmi dobré analytické schopnosti,
  • angličtina - na úrovni běžné komunikace,
  • čas docházet alespoň 16 hodin týdně (čas si rozložíš dle potřeby a tvých možností),
  • výhodou: znalost jazyka SQL a znalost C# nebo PHP nebo Java nebo Python nebo Ruby.

Co nabízíme

Na co se u nás můžeš těšit?

  • zázemí úspěšné, české společnosti s celosvětovou působností,
  • možnost seznámit se s širokým spektrem technologií,
  • neformální a přátelskou atmosféru, příjemné pracovní prostředí,
  • skvělé a zkušené kolegy, kteří Ti rádi poradí,
  • dlouhodobou brigádu s výhledem práce na HPP,
  • výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).