Specialista aplikační podpory (L2)

Obor: IT
Lokalita: Pernerova 691/42, Praha 8
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ostatní
Zveřejněno: 19. 10. 2021

Edenred je světovým leaderem v oblasti zaměstnaneckých benefitů a předplacených karet. Naším mottem je inovace a klíčoví jsou pro nás spokojení zaměstnanci. Objev svět digitálního businessu, který nás baví.

Popis pozice

Náplň práce:

  • zodpovědnost za správu interních aplikací, reportování chyb, řešení incidentů - přibližně 30% času
  • spolupráce s vývojovým a zákaznickým týmem - 10%
  • zajišťování provozu uživatelských aplikací - 15%
  • poskytování konzultací k aplikacím a zodpovídání otázek z nižší úrovně podpory - 15%
  • podílení se na akceptačním testování - 5%
  • možnost podílet se na nových projektech a vylepšeních > 10%
  • naopak NEBUDEŠ mít na starost L1 uživatelský support (komunikace s koncovými uživateli)
  • rutinní činnosti - dohled nad opakujícími se událostmi > 15%

  • znalost SQL, MS SQL Server (alespoň základy, umět pospojovat tabulky - JOIN, filtrovat a agregovat - WHERE; GROUP BY)
  • zájem o nové technologie, obecnou znalost IT technologií
  • spolehlivost, pečlivost
  • samostatnost, ale i smysl pro týmovou práci
  • logické uvažování a schopnost dávat poznatky do souvislostí
  • dobré komunikační schopnosti
  • alespoň mírně pokročilou AJ (využiješ především v písemné formě - reportování incidentů)
  • aktivní a prozákaznický přístup
  • odolnost vůči stresu

Výhodou je:

  • praxe na obdobné pozici, ale rádi přivítáme i absolventa
  • zkušenost s aplikačními a webovými servery (např. IIS 7.0)
  • základní orientace v HTML, XML

Co nabízíme

  • zajímavou práci pro leadera v digitálních řešeních v oblasti motivace zaměstnanců
  • v rámci výběrového řízení ti ukážeme tým a místo, kde budeš pracovat, ať nekupuješ zajíce v pytli!
  • kolektiv, se kterým se rozhodně nebudeš nudit

Benefity

  • pestré zaměstnanecké benefity (stravenková karta, Cafeterie, individuální rozpočet na vzdělávání, firemní akce, sick days a další malé i velké radosti)
  • pracoviště v moderně vybavených kancelářích s relax zónou v objektu Butterfly v Karlíně