Junior hardware vývojář pro R&D v oblasti medical

Obor: Elektrotechnika a energetika | Věda a výzkum | Mikroelektronika
Lokalita: Evropská 423/178, Praha 6
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 24. 11. 2021

BTL Medical Technologies s.r.o. je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.

Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením.

Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného.

Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě.

Popis pozice

Hledáme nadšeného vývojáře hardware/bastlíře, kterého láká být součástí vývoje unikátních technologií pro medicínu, nebojí se týmové spolupráce a je otevřen/a se učit nové věci. Pokud je pro Tebe oblast medicíny zcela nová, rozhodně to není překážkou, vše rádi naučíme.

Pojď se přidat k nám do týmu a dělat práci, která má smysl.

Jako součást vývojového týmu budeš pracovat na:

  • Návrhu elektroniky a odzkoušení prvotního principu, návrhu schématu ve spolupráci se SWráři (spojení analogové/digitální elektroniky/senzorů/mechaniky), ověření funkčnosti, doladění, předání kolegům pro zavedení do výroby.

Co hledáme

Očekáváme od Tebe tyto dovednosti a zkušenosti:

  • Praktickou i teoretickou znalost návrhu elektronických obvodů, znalost návrhu PCB určených pro sériovou výrobu, ochota a schopnost učit se a pochopit nové věci i mimo hranice elektroniky.

Co je Tvou výhodou (ale nikoliv podminkou):

  • Zkušenost s návrhovým systémem Altium designer.
  • Zkušenost s vývojem elektroniky určené pro sériovou výrobu.
  • Výhodou jsou znalosti standardů IEC/ČSN pro elektronické přístroje.
  • Znalosti v oblasti fyziky (termika, optika, akustika).

Co nabízíme

Na co se můžeš těšit?

  • Být u zrodu unikátních technologií pro medicínu od první myšlenky až po předání produktu do naší vlastní sériové produkce.
  • Práci v malém týmu (bez open space), s přátelskou atmosférou a otevřenou firemní kulturou.
  • Možnost neustále se učit a pracovat na sobě.
  • Prostor pro vlastní kreativitu s minimem procesů.
  • Flexibilní pracovní dobu a home office.
  • V rámci kafeterie příspěvek na kulturu, zdraví, sport (Multisport karta), vzdělávání a samozřejmě i na jídlo (stravenky).
  • Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).
  • Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a den si můžeš zpříjemnit i výbornou kávou.