Junior technolog do R&D

Obor: Strojírenství | Věda a výzkum | Výroba a průmysl | Technologie a technika
Lokalita: Evropská 423/178, Praha 6
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 21. 12. 2021

BTL Medical Technologies s.r.o. je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.

Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením.

Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného.

Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě.

Popis pozice

Hledáme nadšence do výrobních technologií, kterého/kterou láká být součástí vývoje a výroby unikátních zdravotnických prostředků, nebojí se týmové spolupráce a je otevřen/a se učit nové věci. Pokud je pro Tebe oblast medicíny zcela nová, rozhodně to není překážkou, vše rádi naučíme.

Pojď se přidat k nám do týmu a dělat práci, která má smysl.

V rámci týmu se budeš podílet na:

  • Vývoji nového zdravotnického prostředku, založeného na průlomové metodě léčby.
  • Hledání optimálních technologií a výrobních zařízení pro prototypovou a později i sériovou výrobu.
  • Pořizování a sestavování výrobní linky v čistých prostorách v ČR pro zcela novou výrobu od prvních prototypů po certifikovanou výrobu středně velkých sérií.

Co hledáme

Budeme si rozumět, pokud:

  • Máš vzdělání technického směru (s praxí nebo i čerstvě po škole) s ochotou se učit a seznamovat s novými věcmi.
  • Domluvíš se anglicky.
  • V případě potřeby jsi ochotný/ochotná služebně cestovat do výrob v ČR i v zahraničí.

Co bude Tvou výhodou, ale není to podmínka:

  • Zkušenosti z výroby zdravotnických prostředků - invazivních, minimálně invazivních nebo implantabilních, nebo podobného odvětví náročného na přesnost, vysokou kvalitu, certifikaci.
  • Zkušenosti s čistou výrobou (ISO8, ISO7).
  • Zkušenosti s technologiemi na zpracování plastů.
  • Zkušenosti s mikro svářením kovů.
  • Zkušenosti s ETO sterilizací.

Co nabízíme

Na co se můžeš těšit?

  • Být u zrodu unikátních technologií pro medicínu od první myšlenky až po předání produktu do naší vlastní sériové produkce.
  • Práci v malém týmu (bez open space), s přátelskou atmosférou a otevřenou firemní kulturou.
  • Možnost neustále se učit a pracovat na sobě.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • V rámci kafeterie příspěvek na kulturu, zdraví, sport (Multisport karta), vzdělávání a samozřejmě i na jídlo (stravenky).
  • Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).
  • Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a den si můžeš zpříjemnit i výbornou kávou.