Placená stáž

Obor: Prodej | Technologie a technika | Finance
Lokalita: Plzeň
Druh úvazku: Stáž
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 17. 1. 2022

Začínali jako malý start up, který kavárnám a restauracím dodával pokladní systém na dřevěném stojánku, který je pro Storyous charakteristický. Dnes je Storyous respektovaným hráčem a jedničkou na trhu mezi poskytovateli pokladních systému pro gastronomii. Kromě Česka se etablovali v Polsku a nejvíce energie nyní investují expanzi do Španělska, největšího gastro trhu v Evropě. Z pokladní aplikace se stal komplexní systém, který dokáže optimalizovat skladové zásoby, sledovat vývoj tržeb a finance, integrovat služby dalších dodavatelů a spravovat více podniků najednou, nebo za vás pohodlně udělat inventuru či automatický objednat docházející mléko. Od samého začátku byli také velmi prozákaznicky orientovaní. Uvědomovali si, že pokud chtějí uspět mezi konkurencí, musí být značkou, kterou budou mít zákazníci rádi. V Plzni, pražských Dejvicích, Madridu a Varšavě sedí přes 90 mladých nadšených lidí, kteří chtějí uspět a ví, že na to mají.

Popis pozice

Víme, jak je těžké najít při nebo po škole uplatnění podle tvých představ. Ať už chceš podnikat, tušíš, kam by ses chtěl kariérně posunout nebo se teprve hledáš, naším cílem je pomoci ti během prázdnin najít správný směr. Ve Storyous otevíráme lokální pobočky (HUBy) v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a Hradci Králové. Tvým úkolem bude přiložit ruku k dílu a pomoci nám s rozjezdem každé jedné z nich. Máš tak skvělou šanci získat zkušenost s budováním byznysu a začít se profilovat v oboru, který je ti nejbližší.

  • Vytrvalost – nenecháš se odradit v momentě, kdy začnou klesat prodejní čísla
  • Nadšení – dokážeš se motivovat a nebojíš se pouštět do nových věcí
  • Schopnost naslouchat – klient je náš partner a na jeho potřebách nám záleží
  • Pozitivní přístup – “ne” pro tebe znamená pouze začátek cesty

Co nabízíme

  • Získáš praktické zkušenosti a know-how o budování byznysu
  • Aktivně se zapojíš do reálného dění ve startupu
  • Sáhneš si do oborů, ke kterým máš nejblíž a vyprofiluješ se v tom, co tě baví
  • Budeš prodávat Storyous, udržovat vztah s našimi zákazníky a podílet se tak na rozvoji lokální pobočky
  • Měsíc strávíš v lokálním HUBu v Česku a ten další můžeš vycestovat k našim kolegům do Chorvatska, Portugalska nebo Maďarska