JUNIOR PROCESS ENGINEER - hledáme stážistu

Obor: Výroba a průmysl | Automatizace a robotika | Administrativa | Elektrotechnika | Technologie a technika | Věda a výzkum | Datová analýza
Lokalita: Přerov
Druh úvazku: Ostatní
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 11. 2. 2022

Přerovské sídlo skupiny Olympus Surgical Technologies Europe bylo založeno v r. 2008. Jsme dceřinou společností centrály Olympus Surgical Technologies Europe v Hamburku založené v r. 1954, která má v současné době okolo 800 zaměstnanců a je technologickým leaderem pro oblast medicíny. OSTE je součástí japonského koncernu Olympus Corporation.

Jsme nové technologické centrum pro oblast vývoje a výroby lékařských produktů. Naše činnost je zaměřena především na endoskopické přístroje a nástroje, sondy, resekční elektrody a další moderní zařízení pro oblast minimálně invazivní chirurgie. V digitalizaci a miniaturizaci endoskopie zaujímáme z hlediska inovace vedoucí postavení v našem oboru.

Popis pozice

·        Budeš pracovat na oddělení inženýringu

·        Budeš spolupracovat na analýze procesů vedoucí k jejich optimalizaci a zlepšení

·        Budeš vytvářet procesní mapu odpovídající skutečnému stavu

·        Budeš zpracovávat data z vlastních měření s následným statistickým vyhodnocením způsobilosti procesu a tím si zažiješ statistiku v praxi

·        Budeš vyhodnocovat výrobní data a ukazatele výrobního závodu

·        Budeš připravovat testovací protokoly a reporty s výsledky, podílet se na přípravě validací

Cíl stáže: Podílet se na optimalizaci a zlepšení výrobních procesů

Konkrétní podoba stáže:

·        bude definována podle profilu uchazeče a aktuálních projektů v naší společnosti

·        dále se pobavme o tvých časových možnostech

stáž je placená, takže kromě zkušenosti z výrobní firmy si odneseš i výplatu

Co hledáme

·        Student VŠ technického oboru (3. - 5. ročník)

·        Základní znalost statistiky

·        Znalost čtení technické výkresové dokumentace

·        Znalost AJ (reporting, zadání protokolů apod.)

·        Znalost MS Office

·        Technické myšlení

·        Zodpovědnost, pečlivost, proaktivita

Co nabízíme

·        placenou stáž

·        obědy zdarma

·        pracovní doba dohodou

·        práce na DPP