EDS TRAINEE PROGRAM – MECHANICAL

Obor: Strojírenství
Lokalita: Sebranice
Druh úvazku: Trainee program
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 3. 3. 2022

Historie již od roku 1948, jeden z nejvýznamnějších světových poskytovatelů řešení v oblasti komponent pro následující oblasti:
  • domácí a mobilní využití,
  • automotivní využití,
  • průmyslové, zdravotnické a energetické využití.
Česká pobočka se zabývá:
  • výrobou elektromechanických komponent pro automobilový průmysl
  • vývojem a implementací výrobních technologií – automatizace a robotika pro vlastní použití
  • systémovou integrací v oblasti Bluetooth a WiFi.

Popis pozice

ALPS Electric Czech otvírá již několikátý rok možnost pracovního poměru na částečný úvazek pro studenty posledních ročníků inženýrského studia FSI

Jak celá stáž probíhá ?

Student je standardně zařazen na práci pod dohledem zkušeného zaměstnance ALPSu, získává zkušenosti při práci na projektech ALPS, které mu pomohou při uplatnění v běžné praxi. Po ukončení EDS programu mají jeho vybraní účastníci možnost pokračovat v zaměstnání buď v ALPS Electric Czech nebo se zúčastnit 2 letého ALPS International Associates Program (IAP) v mateřské ALPSALPINE Japan.

V rámci projektu se budete zabývat následujícími činnostmi:

Tvorba 2D/3D dokumentace. Návrh jednoúčelových zařízení a příslušenství k robotům a manipulátorům. Výroba prototypu pomocí aditivních technologii. Spolupráce s ostatními odděleními na realizaci projektu, od návrhu až po uvedení do provozu.

student FSI zejména oborů: Stavba výrobních strojů a zařízení, Strojírenská technologie, Konstrukční inženýrství

s dobrými komunikačními schopnostmi

s dobrými teoretickými znalostmi

se zájmem o získání praktických znalostí a dovedností

Co nabízíme

Nabízíme možnost získat jednak praktické zkušenosti u studovaného oboru spolu s odpovídající finanční odměnou

Benefity

Závodní stravování, mezinárodní prostředí, možnost spolujízdy z Brna.