Designer vysokofrekvenčních obvodů

Obor: Elektrotechnika
Lokalita: Pardubice
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 3. 3. 2022

CSG AEROSPACE vyrábí a prodává leteckou techniku, palubní a komunikační systémy, radary pro protivzdušnou obranu a řízení letového provozu, vyvíjí software pro řízení letového provozu, zajišťuje opravy letadel a poskytuje letecký výcvik.

CSG AEROSPACE je divize holdingu CZECHOSLOVAK GROUP, která zastřešuje několik českých a slovenských společností působících v oboru leteckého průmyslu. Svými produkty a službami se vzájemně doplňují a jsou schopné ve značné šíři pokrýt poptávku zákazníků jak z civilního, tak bezpečnostního sektoru.

Popis pozice

Do pardubické technologické společnosti ELDIS hledáme designéra vysokofrekvenčních obvodů!

Jsme společnost ELDIS Pardubice, s.r.o., součást divize CSG AEROSPACE. Působíme v oblasti vývoje a výroby radarové techniky a systémů pro řízení letového provozu. Kromě výroby nových letištních radarů provádíme i modernizaci starších radarových systémů. Vykonáváme analýzy problémů, realizační studie, řízení projektů, vývoj obvodů a programového vybavení, elektrické i mechanické konstrukční řešení až po funkční zkoušky a instalaci zařízení.

Co Vás čeká:

  • Návrh aktivních i pasivních částí radarového systému
  • Měření v dobře vybavené vf laboratoři
  • Vyhodnocení měření, tvorba protokolů
  • Vedení technické dokumentace
  • Spolupráce na vývojových projektech

Co hledáme

Co od Vás požadujeme:

  • VŠ elektrotechnického směru
  • Zkušenosti s návrhem v designovém studiu CST nebo AWR výhodou
  • Znalosti ve výpočetním programu Matlab výhodou
  • Anglický jazyk na úrovni B1
  • Samostatnost, pečlivost

Co nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zkrácený pracovní týden 37,5 hod.
  • 5 týdnů dovolené a další dny volna navíc
  • Příspěvek na stravné a na penzijní spoření
  • Multisport kartu, MOL palivovou kartu, výhodné mobilní tarify
  • Parkoviště pro zaměstnance i snadnou dopravní dostupnost linkou MHD
  • Přístup ke špičkovému technologickému know-how
  • Přátelský pracovní kolektiv a lidský přístup ve společnosti s tradicí 30-ti let na českém a světovém trhu radarové techniky