Full Stack vývojář aplikací

Obor: IT
Lokalita: Praha
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 3. 3. 2022

CSG AEROSPACE vyrábí a prodává leteckou techniku, palubní a komunikační systémy, radary pro protivzdušnou obranu a řízení letového provozu, vyvíjí software pro řízení letového provozu, zajišťuje opravy letadel a poskytuje letecký výcvik.

CSG AEROSPACE je divize holdingu CZECHOSLOVAK GROUP, která zastřešuje několik českých a slovenských společností působících v oboru leteckého průmyslu. Svými produkty a službami se vzájemně doplňují a jsou schopné ve značné šíři pokrýt poptávku zákazníků jak z civilního, tak bezpečnostního sektoru.

Popis pozice

Jsi Full Stack programátor? Týmový hráč? Máš rád nové výzvy?

Tak potom Tebe hledáme!

V CS SOFTu nám chybí další šikovné ruce, co pomohou s vývojem aplikací pro systémy řízení letového provozu (ATM), dronů (UTM), ale třeba i dalších zajímavých aplikací pro některé ze sesterských firem divize CSG Aerospace.

I když to v našem oboru není zcela běžné, chtěli bychom naše systémy převést do cloudu a hledáme nového kolegu, který by nám s tím pomohl.

Hledáme někoho, kdo má zkušenosti s front-endem (Javascript či některý z JS frameworků, CSS, Flutter, Nette), ale nezalekne se ani back-endu v Javě nebo Pythonu. Zkušenosti s Redisem, Kafkou či Dockerem jsou vítány.

Co nabízíme

  • práci v zajímavém prostředí Aerospace odvětví
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu
  • dobré pracovní podmínky
  • pestrou škálu firemních benefitů