Junior účetní

Obor: Ekonomie | Finance | Účetnictví
Lokalita: Brno
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 8. 3. 2022

Jsme Deloitte. A pomáháme špičkám českého a světového byznysu v oblastech jako jsou digitální technologie, robotizace, technologické inovace, CRM řešení, Cyber Risk, IT audit a mnoho dalších. V ČR je nás více než 1000 a hledáme nové posily do kanceláří v Praze a v Brně. Rádi tě přijmeme do našeho kolektivu.

Pod značkou „Deloitte“ působí a spolupracují desítky tisíc prvotřídních odborníků v nezávislých společnostech po celém světě. Společnost Deloitte v České republice je předním poskytovatelem služeb v oblasti auditu, daní, právního, finančního a podnikového poradenství i řízení rizik. Veškeré služby zajišťuje díky špičkovým tuzemským i zahraničním expertům. I ty se můžeš stát jedním z nich.

Popis pozice

Do našeho účetního týmu hledáme nového kolegu/yni, který/á by se podílel/a na vedení klientského účetnictví. Zajímá tě oblast účetnictví a daní a rád hledáš nové přístupy, ale zatím nemáš dost zkušeností? Chceš se v této oblasti dále vzdělávat a třeba získat osvědčení daňového poradce? Pak jsi pro nás ten pravý/á!

Co hledáme

  • Jsi absolventem VŠ ekonomického zaměření.
  • Ovládáš češtinu a angličtinu na velmi dobré úrovni.
  • Jsi komunikativní a nebojíš se jednat s klienty.
  • Chceš se rozvíjet v oblasti finančního účetnictví a daní.

Co nabízíme

  • Rozmanitou práci na českých i zahraničních zakázkách.
  • Systematické odborné vzdělávání s širokou nabídkou školení a profesního růstu.
  • Podporu v získání profesní kvalifikace (osvědčení daňového poradce).
  • Práci s nejnovějšími technologiemi v inovativním prostředí mezinárodní společnosti.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova.
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, Cafeteria, bonusové dny volna, cestovní pojištění, kompenzace nemocenské do plné výše příjmu a další).

Benefity

  • Všichni si tu tykáme, od první minuty.
  • Aplikujeme promyšlený Buddy program pro nováčky, aby začátky byly snazší.
  • Vždy najdeš prostor vymýšlet a prosazovat svoje nápady, jak dělat věci jinak a lépe.
  • Work-life balance pro nás není jen fráze.