Developer (C# .NET Core)

Obor: IT | Finance
Lokalita: Brno
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 8. 3. 2022

Jsme Deloitte. A pomáháme špičkám českého a světového byznysu v oblastech jako jsou digitální technologie, robotizace, technologické inovace, CRM řešení, Cyber Risk, IT audit a mnoho dalších. V ČR je nás více než 1000 a hledáme nové posily do kanceláří v Praze a v Brně. Rádi tě přijmeme do našeho kolektivu.

Pod značkou „Deloitte“ působí a spolupracují desítky tisíc prvotřídních odborníků v nezávislých společnostech po celém světě. Společnost Deloitte v České republice je předním poskytovatelem služeb v oblasti auditu, daní, právního, finančního a podnikového poradenství i řízení rizik. Veškeré služby zajišťuje díky špičkovým tuzemským i zahraničním expertům. I ty se můžeš stát jedním z nich.

Popis pozice

Do našeho vývojového týmu hledáme nové kolegy, kteří rozšíří tým interních programátorů a pomůžou nám ve vývoji nových aplikací. Náš tým pracuje na webových aplikacích, které pomáhají externím klientům zvládnout daňové záležitosti a na aplikacích pro interní zaměstnance v naší společnosti. I přesto, že Deloitte je velká společnost s dlouhou historií a jistým zázemím, náš tým působí jako malý start-up s agilním přístupem k vývoji, blízkou spolupráci s koncovými uživateli a volností dělat si věci po svém.

  • Nové kolegy/ně s reálnou pracovní zkušenosti s vývojem webových aplikací v .NET / .NET Core.
  • Kolegu, který se nebojí kompletní správy aplikací (support a rozvoj).
  • Nechybí ti znalost SQL, popř. Angularu.
  • Jsi nadšenec do programování a učení se nových technologií.
  • Máš smysl pro detail a výsledek práce je pro tebe důležitý.
  • Znalost angličtiny výhodou.

Co nabízíme

  • Vývoj nových a rozvoj stávajících webových aplikací (C#, MS SQL, ASP.NET / .NET Core, Angular); přehled našich produktů je dostupný v aplikaci Deloitte Market.
  • Možnost zapojení do kompletního cyklu vývoje produktů - od návrhu procesů a obrazovek, až po testování.
  • Možnost komunikace požadavků přímo s interními klienty / koncovými uživateli.
  • Práci s nástroji Visual Studio, Azure DevOps, Figma.
  • Práci s frameworky .NET framework / .NET Core / .NET 5, Entity framework / EF Core, Angular, Telerik, Hangfire.

Benefity

  • Fajn kolegové v malém týmu se startupovým přístupem uvnitř velké mezinárodní společnosti.
  • Flexibilita a možnost pracovat z domova a zároveň zázemí naší brněnské pobočky.
  • Možnost učit se od zkušených odborníků jakými jsou Ludvík MikulenkaJaroslav Beneš a Petr Čapoun.
  • Vzájemná motivace a podpora.
  • Účast na vývoji nových a rozvoji stávajících unikátních aplikací.
  • Práce pro stabilní společnost s dobrou pověstí na trhu.
  • Práce na plný úvazek a s flexibilním přístupem (například pokud budeš chtít ještě studovat).
  • Podpora profesního růstu (mentoring, konference, odborná školení, certifikace atd.).
  • Široká škálu benefitů (pět týdnů dovolené, bonusové dny volna, cestovní pojištění atd.).