EMBEDDED DEVELOPER C/C++

Obor: Elektrotechnika | IT
Lokalita: Ostrava
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 9. 3. 2022

ŠKODA DIGITAL je nezávislé vývojové centrum v oblasti digitalizace a SMART technologií pro kolejová vozidla. V oblasti vývoje se zaměřujeme na oblast autonomního řízení a chytrých systémů. Naše technologie najdeš v tramvajích, vlacích a metrech napříč Evropou i světem.

Mezi naše současné projekty patří vývoj antikolizního systému pro včasnou detekci překážek na trati, multimediálního systému, který se postará o cestující i při absenci řidiče a v neposlední řadě vývoj systému chytré diagnostiky, který dokáže predikovat závadu dříve, než k ní skutečně dojde.

V našem Trainee programu dostaneš možnost rozvíjet své dovednosti v rámci projektů, které mění budoucnost hromadné dopravy. Najdeš nás v Ostravě, Plzni, Praze a Zlíně.

Popis pozice

V Ostravském týmu vyvíjíme řídící systémy kolejových vozidel a systém prediktivní diagnostiky. Tyto produkty pak dodáváme řadě zákazníků, kterým jednotlivé funkcionality šijeme na míru.

A právě pro oblast customizace softwaru hledáme nového kolegu, který se nebojí ponořit do již existujícího kódu, připraví konfigurační data, upraví/doplní konkrétní funkce a celkově vyladí software dle zákazníkových představ.

Co hledáme

  • programuješ v C/C++
  • orientuješ se v OS Linux
  • máš zkušenost se síťovými technologiemi (Ethernet)
  • základní znalost angličtiny (číst dokumentaci)
  • zkušenost s programováním mikrokontrolerů, znalost C# a zájem o problematiku HW výhodou

Co nabízíme

  • příprava vlastního aplikačního softwaru pro konkrétní projekt
  • testování vyvinutého softwaru v laboratoři i na vozidle
  • vývoj softwaru jak pro samotné vozidlo, tak stacionární server

Benefity

  • pracovní doba je 7,5h denně, budeš mít 5 týdnů dovolené a 2 sick days k tomu
  • home-office vnímáme jako standardní nástroj, můžeš pracovat z domu, z kanceláře nebo z místa, kde se cítíš fajn a dobře se soustředíš.
  • stravenky a příspěvek na volnočasové aktivity Ti pravidelně nabijeme na jednu platební kartu
  • příspěvek na Multisportku a penzijní připojištění je u nás samozřejmostí
  • rádi podpoříme tvůj profesní i osobnostní růst a pomůžeme Ti rozvíjet Tvůj talent
  • jsme otevřeni novým a chytrým nápadům i přístupům, nemusíš se tedy bát, že bychom Ti nedali prostor se vyjádřit
  • cizí jazyky u nás budeš potřebovat, jazykové vzdělávání Ti proto umožníme v pracovní době
  • zajistíme Ti neomezený přísun kofeinu během dne
  • není Škoda jako Škoda, i tak si můžete pořídit Škodovku s parádní slevou
  • od O2 můžeš využít zvýhodněné tarify pro sebe a svou rodinu