Java Developer

Obor: IT
Lokalita: Brno, Olomouc, Zlín, Ostrava
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 28. 3. 2022

Jsme IT firma ze Zlína s pobočkami po celé republice. Vyvíjíme software pro bezpečnou digitální identitu a elektronické platby. Díky nám můžete jednoduše platit bankovní kartou, mobilem nebo hodinkami po celém světě.
Mezi naše zákazníky patří banky, velké firmy a veřejný sektor. Plody naší práce máš možná na své ruce nebo ve své kapse a ani o tom nemusíš vědět.

Jsme Monet+. Digitally anywhere.

Popis pozice

Vyvíjíme software pro bezpečnou digitální identitu a elektronické platby. Díky nám můžete jednoduše platit bankovní kartou, mobilem nebo hodinkami po celém světě. Mezi naše zákazníky patří banky, velké firmy a veřejný sektor.

Co hledáme

Co bude Tvým úkolem:

  • Vyvíjet software a aplikace pro zabezpečení internetového a mobilního bankovnictví.
  • Vyvíjet software, který zpracovává miliony bezkontaktních plateb v obchodních řetězcích, na čerpacích stanicích nebo v dopravních prostředcích.
  • Spolupracovat na vývoji od počátečního návrhu projektu až po tvorbu dokumentace.
  • Komunikovat a spolupracovat s testery.

Líbí se Ti tato pracovní pozice, ale nemáš zatím zkušenosti z praxe? Nevadí, ozvi se nám a zkusíme najít společnou cestu, aby ses mohl stát platným členem našeho týmu.

Co nabízíme

  • Pružná pracovní doba – pracujeme od 9:00 do 15:00. Zbytek pracovní doby si upravíš podle sebe.
  • Home office a práci blízko svého domova. Máme 7 poboček – Zlín, Praha, Olomouc, Přerov, Vsetín, Brno, Ostrava.
  • K férové výplatě dostaneš projektové a podílové odměny.
  • Uvolněná přátelská atmosféra. V práci si všichni tykáme. Vycházíme si vstříc, pomáháme si a máme pochopení pro to, že každý má někdy den blbec.
  • Nováčky neučíme plavat vhozením do vody. K ruce budeš mít vždy někoho, kdo ti v začátcích poradí. Chápeme, že rozjezd chvíli trvá a nikdo neumí po nástupu všechno.

Benefity

  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravné.
  • Mobilní telefon s firemním tarifem.
  • Kurzy angličtiny.
  • Školení a účast na konferencích.