Vývojový inženýr (m/ž)

Obor: Elektrotechnika | Technologie a technika | Telekomunikace
Lokalita: Špidrova 49, Vimperk, 385 01
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Stáž
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 10. 3. 2022

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. je součástí světového koncernu Rohde & Schwarz se sídlem v německém Mnichově. Společnost patří ke špičce mezi výrobci bezdrátové komunikace, měřicí a vysílací techniky ve více jak 100 zemích světa. V jihočeském Vimperku působí od roku 2001. V současné době zaměstnává více než 850 zaměstnanců a patří tak k největším zaměstnavatelům v regionu. V roce 2021 navíc společnost získala prestižní ocenění Sodexo Zaměstnavatel regionu.

Oblasti působení:
  • Testovací a měřicí technika
  • Radiokomunikační systémy
  • Radiomonitorovací systémy
  • Vysílací a mediální technika pro analogové a digitální vysílání
  • Systémová řešení pro zabezpečenou komunikaci

Popis pozice

ı Vývoj/spoluúčast na vývoji nových zařízení (nf-70GHz).

ı Analýza komplexních chyb (oblast nf/hf), návrh a realizace nápravných opatření.

ı Úzká spolupráce s R&D odděleními v zahraničí.

ı Technická podpora výrobní linky a pokročilé hledání chyb na přístrojích (Produktbetreuung).

ı Podíl na zavádění nových technologií a produktů.

ı Aktivní komunikace s vývojem a technickou podporou v ostatních závodech.

ı Ověřování nových, složitých technologických postupů a nových materiálů s využitím nejnovějších výsledků technického rozvoje a výzkumné činnosti v elektrotechnice.

Co hledáme

ı VŠ/SŠ elektrotechnického zaměření.

ı Preferované obory studia: sdělovací technika, komunikační technika a technologie, teorie měření obvodů apod.

ı Zájem o hf oblast.

ı Jazykové požadavky: angličtina nebo němčina výhodou

ı Praxe v oboru výhodou.

ı Ostatní požadované kompetence: angažovanost, týmový duch, aktivní komunikace, schopnost vedení projektového týmu.

Co nabízíme

Atraktivní finanční ohodnocení ( 45 000 - 85 000 Kč)

Perspektivní a zajímavá práce ve stabilní společnosti s možností kariérního růstu.

Kvalitní zaškolení, odborné a jazykové vzdělávání, programy pro individuální rozvoj dovedností.

Jednorázový příspěvek pro nového zaměstnance 30.000,-.

Odměna za docházku bez absencí (1.000 Kč měsíčně).

Věrnostní odměny (dle délky zaměstnání ve společnosti).

Příspěvek na dopravu.

Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění.

Příplatek za noční směnu ve výši 35 %, za sobotu 25 %, za neděli 50 %.

Benefity

5 týdnů dovolené * mimořádná volna (zdravotní dny, dodatečné volno pro rodiče s dětmi do 15 let, na svatbu, stěhování aj.) * flexibilní pracovní doba a možnost částečné práce z domova (home office) u vybraných profesí * podpora bydlení * stravování ve firemní restauraci, obědy od 20 Kč * firemní školka * kulturní, sportovní a zdravotní akce * dary při životních výročích *