DOKUMENTAČNÍ SPECIALISTA/LABELING SPECIALIST RA

Obor: Administrativa | Elektrotechnika | Farmacie | Zdravotnictví
Lokalita: Praha 6-Vokovice
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 14. 3. 2022

BTL Medical Technologies s.r.o. je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.

Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením.

Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného.

Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě.

Popis pozice

Čemu se u nás budeš věnovat:

  • Aktivním návrhům labelingu zdravotnických přístrojů dle platných norem a požadavků mezinárodních registrací.
  • Spolupráci a synchronizaci aktivit napříč firmou s týmy R&D, Regulatory, QA a Marketingovým oddělením.
  • Řízením překladů manuálů a dalších dokumentací do cizích jazyků, formátování a kontrole podle platných vnitrofiremních předpisů.
  • Návrhům výrobní dokumentace a přípravě pro implementaci do výroby a následné komunikaci s výrobním závodem a koordinaci vzniku dokumentace a finalizování výrobku a jeho uvolnění na trh.

Co hledáme

Co by se nám u Tebe líbilo:

  • AJ slovem i písmem na velmi vysoké úrovni, znalost ostatních jazyků bude výhodou.
  • Znalost grafických programů ( např. Corel draw) informačních systémů bude také plus.
  • Samostatnost, cílevědomost.
  • Schopnost efektivně a samostatně řešit administrativní úkoly.
  • Pečlivost, cit pro detail
  • Komunikativnost, spolehlivost.

Co nabízíme

Co Ti můžeme nabídnout my:

  • Budeš pracovat pro úspěšnou dynamickou firmu, která je součástí mezinárodní výrobní skupiny zdravotnické techniky.
  • Možnost podílet se přímo na podpoře a inovacích zdravotnických přístrojů.
  • Získáš mezinárodní zkušeností, osobní i profesní růst, neomezený budget na vzdělávání v oboru.
  • Přátelskou atmosféru na pracovišti a velmi otevřenou firemní kulturu.
  • Skvělé kolegy, pro které je práce zábavou a kteří Ti vždy poradí.
  • V rámci kafeterie příspěvek na kulturu, zdraví a sport (Multisport karta).

Benefity

Kafeterie

Mulitisport karta

Neomezený budget na vzdělávání v rámci oboru

Výhodný telefonní paušál