Vývojový/á inženýr/ka elektroniky

Obor: Automobilový průmysl | Elektrotechnika | Mikroelektronika
Lokalita: Ostrava
Druh úvazku: Plný úvazek | Stáž | Ostatní
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 15. 3. 2022

Vyvíjíme a vyrábíme nejmodernější technologie pohonu pro udržitelnou mobilitu. Naše chytrá řešení a komponenty pro elektrické, hybridní a spalovací pohony přispívají k čisté, efektivní a dostupné mobilitě. Naše portfolio zahrnuje mimo jiné elektrické pohonné systémy, elektronické řídící jednotky, senzory a aktuátory nebo řešení pro zpětné odvádění výfukových plynů.
Po celém světě je nás více než 40 000, v České republice pak okolo 5 000. Ve Frenštátě pod Radhoštěm a v Trutnově máme výrobní závody, v Ostravě vývojové centrum s akreditovanými laboratořemi.

Popis pozice

Ve vývojovém centru vždycky hledíme dopředu. A jaká je podle nás budoucnost? Elektrifikovaná!

Co u nás budete dělat?

  • Navrhovat elektroniku do aut – vyvíjíme chytré senzory pro známé automobilky
  • Testovat své návrhy – při vývoji můžete využít naše moderní laboratoře
  • Podílet se na zajímavých projektech – na jednom projektu budete pracovat přibližně půl roku až rok a pak se můžete vrhnout na další
  • Vymýšlet řešení na míru – nasloucháme našim zákazníkům a dodáváme jim produkty podle jejich představ
  • Koordinovat činnosti v rámci vývoje elektroniky – do procesu je zapojeno spousta kolegů a je potřeba jednotlivé kroky sladit tak, aby vše klapalo
  • Tvorba technické dokumentace – abychom zákazníkům zaručili naplnění jejich požadavků a norem, je potřeba proces vývoje pečlivě zaznamenat
  • Pracovat s atraktivními technologiemi – děláme přístupové senzory do aut, která se dají otevřít telefonem s NFC nebo Bluetooth (phone as a key)

  • Vzdělání elektrotechnického směru - ideálně VŠ, ale uvítáme i SŠ s praxí
  • Umět navrhnout analogový a digitální obvod – bez základů to nepůjde
  • Angličtina – nemusíte být „native speaker“, ale je potřeba se umět domluvit i s kolegy ze zahraničí
  • Týmového ducha a komunikativnost – hledáme mezi sebe někoho, kdo se umí na klíčových věcech domluvit a nezaskočí jej, když bude čas od času prezentovat před ostatními týmy
  • Samostatnost a systematičnost – při řešení problémů je potřeba logicky uvažovat a po zapracování zvládat plnit běžné úkoly sám/sama

Co Vám může při práci pomoci?

  • Znalosti výkonové elektroniky (např. řízení el. motorů) – nejsou podmínkou, rádi Vás zaučíme na další oblasti elektroniky
  • Zájem o vysokofrekvenční elektroniku – pracujeme s NFC a Bluetooth technologiemi
  • Zkušenosti z automobilového průmyslu nebo vývoje elektroniky - hodí se, ale nejsou nutné

Co nabízíme

  • Příjemné kanceláře a vývojové laboratoře vybavené moderní technikou
  • Přátelskou atmosféru, kterou rádi utužujeme na teambuldingích a firemních akcích
  • Širokou nabídku vzdělávání v rámci interních rozvojových programů, software akademie, programy zaměřené na elektrifikaci, soft skills školení a talentový program
  • Flexibilitu v podobě zkrácené pracovní doby (37,5 hodin/týden), možnosti home office, pružné pracovní doby a částečných úvazků; vycházíme vstříc individuálním potřebám zaměstnanců
  • Volno navíc (25 dní dovolené, 3 sick days a další příležitostné volné dny nad rámec zákoníku práce)
  • Příspěvek na stravu ve firemní jídelně nebo formou e-stravenek
  • Cafeteria systém včetně možnosti zvýhodněného nákupu Multisport karty
  • Finanční odměny jako výkonový roční bonus, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na home office, odměna za doporučení nového kolegy a další

Na tuto pozici hledáme nové kolegy na hlavní pracovní poměr. Pokud Vás pozice zaujala, ale máte zájem o brigádu, stáž nebo psaní BP/DP v našem oddělení elektro vývoje a testingu, neváhejte se ozvat a určitě se domluvíme!