Developer Operations (DevOps)

Obor: IT
Lokalita: Karlín, Praha 8, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek | Stáž
Požadované vzdělání: Ostatní
Zveřejněno: 10. 3. 2021

O společnosti

O SPOLEČNOSTI

Jsme Applifting, české softwarové studio s pobočkou v Londýně a zahraničními projekty pro zavedené velké společnosti i začínající startupy.

Patříme mezi svobodné firmy a spokojenost zaměstnanců i klientů je pro nás na prvním místě. K tomu nám pomáhá transparentnost a férovost. Všichni třeba navzájem známe své platy, mentorujeme se, pomáháme si a máme plochou organizační strukturu bez klasických manažerů.

Není nám jedno, na čem pracujeme. Chceme, aby projekty, na kterých děláme, měly smysl pro uživatele i pro nás jako tvůrce a zlepšovaly svět kolem nás. Proto musí projít vnitřním ethics checkem.

Líbí se ti, jak fungujeme? Přidej se k nám!

Popis pozice

Applifting je software house z Karlína, který vyvíjí pro startupy i globální korporace. Právě rozjíždíme nové projekty, a tak potřebujeme zase další šikovné lidi, kteří chtějí sdílet naše nadšení pro věc.

Všechny aplikace píšeme s ohledem na čistotu kódu, testovatelnost (ano, fakt píšeme testy) a škálovatelnost. Verzujeme samozřejmě v GITu a plně využíváme jeho potenciálu. Code review děláme na GitHubu/GitLabu, každý commit prochází kontrolou CI serveru a stabilitu aplikací v produkci nám hlídá Airbrake.io.

Applifting roste a s tím i náš DevOps tým. Naši vývojáři samozřejmě potřebují někoho, kdo jim bude na DevOpsu silnou oporou. Hledáme člověka, který bude mít zájem o to s dalšími kolegy celé DevOps vypiplat a nastavit tak, že bude all green and flying colours. Nemusíš všechno umět, rádi tě naučíme to, co neznáš a budeme rádi, když se taky naučíme něco od tebe.

Tvojí pracovní náplní bude DevOps aplikací, které používají statisíce uživatelů, ale i novinek, které ještě nikdo neviděl. Jsme tým cca 100 lidí, kteří rádi vidí smysl toho, co dělají. A přesně proto si svoje projekty velmi pečlivě vybíráme. Dokonce každý z projektů musí projít naším ethics checkem a hlavně channelem ve Slacku, kde má každá Applifterka a každý Applifter možnost se k tomu vyjádřit. Vždy chceme vyrobit něco mimořádného, ať už připravujeme systém pro výměnu orgánů k transplantaci mezi transplantačními centry napříč Evropou nebo zabezpečení bankovní aplikace. Jen stabilní aplikace se můžou stát výjimečnými - a proto potřebujeme právě tebe.

Co hledáme

Co očekáváme, že budeš umět, když se nám ozveš?

  • Linux, Bash
  • Docker
  • Git
  • AJ

Co nabízíme

Na co si v Applifting DevOps budeš moct sáhnout:

  • Container Platforms (Docker/Swarm, Kubernetes)
  • Cloud Services (AWS, Digital Ocean, etc.)
  • CI/CD
  • Kafka, Redis
  • Databáze (Postgres)
  • Elastic stack
  • Heroku - nebo jiné PaaS
  • Infrastructure as a code (terraform)

Nabízená odměna

50 000 Kč - 80 000 Kč / měsíc

Benefity

  • MacBook, 32” monitor, hub, herní sluchátka nebo třeba QI nabíječka
  • Mentorship program - rádi se dělíme o své zkušenosti s ostatními
  • Flexi pracovní doba a home-office
  • Moderní kancelář v Karlíně bez open space
  • Game zóna s šipkami, fotbálkem, PlayStation a pingpongovým stolem
  • Code review, CI a testing u nás opravdu fungují
  • Hej kámo přístup: github.com/applifting/culture
  • Trendy nástroje: #slack #notion #toggl #gsuite
  • Dog-friendly a Geek-friendly office
  • Multisportka
  • Komunitní prostor pro společenské akce a odpočinkové zóny
  • Meetupy a teambuildingy
  • Kafe, čaje, limo, snacky a čerstvé ovoce i zelenina