Junior .NET Developer

Obor: IT
Lokalita: Zlín, Olomouc
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 17. 3. 2022

Patříme mezi největší softwarové firmy ve Zlíně. S návrhem a vývojem software máme více než 13 let zkušeností. Naše systémy využívají každý den tisíce uživatelů. Vyvíjíme vlastní produkty pro špičky z oblasti Fintech a InsurTech, vyvíjíme na zakázku pro dlouholeté klienty a zároveň podporujeme startupy. V tuto chvíli např. rozjíždíme vlastní projekt s kryptoměnou.

Držíme krok s moderními technologiemi jako je .NET Core, Angular, React atp. Součástí naší DNA je neustále se zdokonalovat, růst a nabírat nové poznatky, čehož si ceníme i u našich kolegů.

Popis pozice

Nabízíme Ti možnost stát se součástí našeho Blogic týmu, který vyvíjí softwarová řešení pro jedničky na trhu v oblasti FinTech, InsurTech, startupů a dalších oblastí nejen v České republice.

Jsme původem ze Zlína a v Olomouci otevíráme zbrusu novou pobočku. Těšit se můžeš na nové a moderní kanceláře. Cyklisté, sprcha je samozřejmostí.

Nemáš praktické zkušenosti? Nevadí - s juniorními vývojáři (nejen z řad studentů a absolventů) pracujeme denně. Tvé první kroky po nástupu povedou do naší Blogic University, kde nasaješ styl, jakým pracujeme, a budeš mít příležitost se v .NET a dalších technologiích, které používáme, zdokonalit. Nemůžeme Tě však učit vše od začátku, proto je pro nás důležitá znalost .NET, ideálně zkušenost s vývojem (klidně vlastní) SPA aplikace.

Nevíš, jestli to budeš zvládat se školou? Dokončení studia je pro nás prioritou, práce lze vždy přizpůsobit časovým požadavkům studia. I tak bys měl mít ale prostor alespoň 20 hodin / týdně (~ půl-úvazek). Možná je pouze dlouhodobá spolupráce.

Co vlastně děláme?

  • Vývoj software pro finanční poradenství, bankovnictví a další
  • Práce na aplikacích, které denně využívá tisíce uživatelů
  • Integrace se systémy třetích stran (API) - např. bankami, pojišťovnami atp.

S čím se u nás setkáš?

  • S agilním vývojem v projektových týmech o velikosti od cca 3 do 10 lidí
  • Používáme zj. technologie C#, .NET/.NET Core a Angular
  • Dále se u náš můžeš setkat s React, Blazor, RabbitMQ, Elasticsearch, Microsoft Azure a další
  • S týmovou prací pod taktovkou zkušeného projektového manažera

Co hledáme

Co je pro nás důležité?

  • Samostatnost
  • Zkušenost v oblasti programování v C#, .NET/.NET Core
  • Znalost webových technologií HTML5, CSS3, SASS (LESS)
  • Aktivní přístup, chuť se učit a schopnost získané informace aplikovat v praxi
  • Týmovost a kreativita
  • Prostor alespoň 20 h / týdně

Velkou výhodou pak je:

  • Zkušenost s agilním vývojem SW
  • Zájem o FinTech a InsurTech
  • Praxe ve vývoji SW
  • Znalost frontend frameworků - Angular / React / Vue.js
  • Znalost JavaScript, TypeScript
  • Znalost REST API a relačních databází (MS SQL)

Co nabízíme

Co u nás najdeš:

  • Možnost realizace - chceme, aby každý využil své silné stránky na maximum
  • Přátelské prostředí bez korporátního přístupu
  • Možnost spolupráce na HPP či DPP (minimálně 20 h / týdně)
  • Možnost práce na part-time nebo full-time

Benefity

Dále nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home-office
  • 25 dní dovolené (u HPP)
  • Příspěvek na volnočasové aktivity (u HPP)
  • Příspěvek na stravování (u HPP)
  • Blogic Trainee - program pro nejšikovnější nováčky zahrnující mentoring a finanční příspěvek
  • Blogic University - zaškolení do firemních procesů a seznámení se s technologiemi
  • Blogic Buddy - kolega, který Ti v začátcích poskytne pomocnou ruku