Java/Kotlin Developer

Obor: IT
Lokalita: Karlín, Praha 8, Česko
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Ostatní
Zveřejněno: 10. 3. 2021

O společnosti

O SPOLEČNOSTI

Jsme Applifting, české softwarové studio s pobočkou v Londýně a zahraničními projekty pro zavedené velké společnosti i začínající startupy.

Patříme mezi svobodné firmy a spokojenost zaměstnanců i klientů je pro nás na prvním místě. K tomu nám pomáhá transparentnost a férovost. Všichni třeba navzájem známe své platy, mentorujeme se, pomáháme si a máme plochou organizační strukturu bez klasických manažerů.

Není nám jedno, na čem pracujeme. Chceme, aby projekty, na kterých děláme, měly smysl pro uživatele i pro nás jako tvůrce a zlepšovaly svět kolem nás. Proto musí projít vnitřním ethics checkem.

Líbí se ti, jak fungujeme? Přidej se k nám!

Popis pozice

Jedeme bomby na projektu do bankovní sféry. Neboj, není to žádný Cobol, ale pořádný Kotlin s kousky Javy, GraphQL, Postgresu, Elasticu a Kafky. Projekt stavíme na zelené louce, takže se dostaneš k analýze i výběru technologií. Snažíme se to udělat pořádně - klademe velký důraz na kvalitu kódu, bezpečnost a škálovatelnost. Stavíme vývojářský portál a core řešení založené na OpenID Connectu, takže děláme produkt pro tebe, pro vývojáře. :)

Co hledáme

Co očekáváme, že budeš umět?

  • Java/Kotlin
  • Spring nebo jiný JVM BE framework
  • Git
  • Hibernate nebo jiný ORM framework
  • Zkušenost s distribuovanými systémy
  • Základní znalost Dockeru
  • AJ i ČJ B2+

A co by bylo fajn:

  • SQL databáze (preference NoSQL) - ideálně PostgreSQL / MongoDB
  • REST/GraphQL
  • OpenAPI / Swagger
  • OpenID Connect
  • Psaní HTTP APIs v Javě/Kotlinu
  • Práce s Elasticsearch nebo jinými fulltext vyhledávači

Co nabízíme

V čem se s námi můžeš zlepšit:

  • Enterprise technologie
  • Analýza a použití příslušného toolingu
  • Využívání CI/CD nástrojů

Nabízená odměna

50 000 Kč - 80 000 Kč / měsíc

Benefity

  • MacBook, 32” monitor, hub, herní sluchátka nebo třeba QI nabíječka
  • Mentorship program - rádi se dělíme o své zkušenosti s ostatními
  • Flexi pracovní doba a home-office
  • Moderní kancelář v Karlíně bez open space
  • Game zóna s šipkami, fotbálkem, PlayStation a pingpongovým stolem
  • Code review, CI a testing u nás opravdu fungují
  • Hej kámo přístup: github.com/applifting/culture
  • Trendy nástroje: #slack #notion #toggl #gsuite
  • Dog-friendly a Geek-friendly office
  • Multisportka
  • Komunitní prostor pro společenské akce a odpočinkové zóny
  • Meetupy a teambuildingy
  • Kafe, čaje, limo, snacky a čerstvé ovoce i zelenina