Embedded Linux Developer

Obor: Technologie a technika | Automatizace a robotika
Lokalita: Evropská 423/178, Praha 6
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 23. 3. 2022

BTL Medical Technologies s.r.o. je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.

Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením.

Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného.

Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě.

Popis pozice

Čemu se u nás budeš věnovat:

  • Vývoji zařízení postavených na OS Linux (bootloader, ovladače, dts, kernel, knihovny atd); Základní hardware je založený na i.MX6 procesorech; OS Linux spolu s Qt frameworkem jsou základní kameny našich zdravotnických přístrojů.
  • Implementaci a integraci ovladačů do OS Linux, oživování nového HW, příprava API pro aplikační tým.
  • Tvorbě vlastní Linux distribuce za pomoci Yocto Project.
  • V menší míře programování i aplikačního software v C/C++.
  • Spolupráci na vývoji zdravotnických přístrojů s ostatními členy týmu (HW, Qt aplikace, certifikace, testování).
  • Spolupráci se zahraničními kolegy.

Co hledáme

Budeme si rozumět, pokud máš:

  • Znalost a zkušenost s konfigurací Linuxu pro embedded hardware.
  • Znalost C/C++, skriptování.
  • Znalost Yocto Project výhodou.
  • Komunikativní znalost angličtiny.

Co nabízíme

Na co se k nám můžeš těšit?

  • Být u zrodu unikátních technologií pro medicínu od první myšlenky až po předání produktu do naší vlastní sériové produkce.
  • Práci v malém týmu zaměřeném na produkt s přátelskou atmosférou a otevřenou firemní kulturou.
  • Možnost neustále se učit a pracovat na sobě, neomezený budget na školení a vzdělávání v oboru.
  • Prostor pro vlastní kreativitu s minimem procesů.
  • Pružnou pracovní dobu a home-office.
  • V rámci kafeterie příspěvek na kulturu, zdraví, sport (Multisport karta) vzdělávání a samozřejmě i na jídlo (stravenky).
  • Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).